Komerčné články

Prenájom kancelárie v Bratislave dnes ponúka lukratívnu polohu a príjemné priestory v jednom!

Stále niečo chýba vášmu podnikaniu? Hľadáte dôvody, prečo to nejde a kde strácate najviac? Čo tak zmeniť miesto pre prenájom svojej kancelárie a skladových  priestorov? Vyberte si z pestrej ponuky priestorov v našom hlavnom meste. Kancelárie v Bratislave, to môžu byť aj priestory priamo pri letisku s dobrým dopravným napojením nielen na diaľnicu, ale aj s ostatnými časťami  mesta. Avšak toto nie sú ani zďaleka všetky výhody priestorov na prenájom v tejto lukratívnej časti hlavného mesta.

Čo získate prenájmom kancelárie pri letisku?

Prenájom kancelárie pri letisku v Bratislave prináša veľa výhod. Nie je to iba lukratívnosť daného miesta, kde budete mať svoju novú kanceláriu na podnikanie (biznis), príjemné prostredie a priestory na efektívnu prácu, ale získate toho oveľa viacej. Výborné dopravné napojenie na diaľnicu, bezproblémové spojenie s centrom mesta vďaka mestskej hromadnej doprave, tiež 24 hodinové stráženie celého objektu a v neposlednom rade veľmi dobre nastavený prenájom, ktorý vyhovie každému (aj tomu najnáročnejšiemu nájomcovi). Ste malá firma alebo veľká spoločnosť? K dispozícii je až päť budov nachádzajúcich sa v letovej či hospodárskej časti letiska. Tú najlepšiu kanceláriu alebo aj viac kancelárií v Bratislave si vyberie naozaj každý.

Aká je konkrétna ponuka na prenájom?

Administratívna časť budovy F pri letisku v Bratislave ponúka prenájom kancelárskych priestorov o rozlohe až 3 000 m2 (najmenšia kancelária je o rozlohe 460 až po 3 000 m2). Spomínaná budova je vhodným priestorom pre spoločnosť, ktorá vyžaduje nielen kancelárske priestory na prenájom, ale aj výborné priestory pre skladovanie svojich výrobkov (v rámci budovy sú situované aj veľké skladovacie priestory s rozlohou 1 220 m2). Súčasťou týchto kancelárií Bratislava je tiež čiastočná klimatizácia, prirodzené vetranie, výmenníková stanica, štruktúrovaná kabeláž, možnosť varenia v kuchynke, bezproblémové parkovanie a tiež aj bezproblémové dopravné spojenie s centrom mesta či jeho ďalšími časťami (vďaka účinnej MHD).

Ďalšou budovou v ponuke na prenájom kancelárskych priestorov v Bratislave je administratívna budova BCD pri letisku. Budova disponuje dokopy až 3 500 m2 kancelárskych priestorov na prenájom s vysokou flexibilitou. Výhodou je, že daná budova je členená do dvoch častí (v letovej zóne s troma hangármi a v neletovej hospodárskej zóne). Neletová hospodárska časť je tou, kde sa nachádzajú kancelárie pri letisku na prenájom. Budova má prirodzené vetranie, plynové kúrenie, prístup do budovy každý deň v týždni počas celého dňa, bezproblémové parkovanie a dobré napojenie na MHD.

Mať kancelárie v Bratislave je možné aj troch ďalších budovách pri letisku – konkrétne v budove AC (k dispozícii je 2 251 m2 kancelárskych priestorov na prenájom), budove AB (k dispozícii je 1 144 m2 kancelárskych priestorov na prenájom) a tiež aj v budove Aeroprogres (k dispozícii je 976 m2 kancelárskych priestorov na prenájom).

Pôsobíte v Bratislave už dlhodobo a chcete zmenu? Alebo len uvažujete rozšíriť svoje podnikanie do hlavného mesta a hľadáte vhodné, lukratívne a zaujímavé kancelárske priestory? Vyberte si práve prenájom kancelárií  v Bratislave pri letisku. V tejto lokalite budete mať všetko po ruke, navyše budete pôsobiť v lukratívnej časti hlavného mesta, čo zaiste prospeje aj podnikaniu. Stačí raz vyskúšať ako viackrát počuť!

Leave a Comment