Komerčné články

Spríjemnite si dlhé cestovanie!

Pri pomyslení na letnú dovolenku nás zakaždým zaplaví blažený pocit spokojnosti a radosti. Mnohokrát sa však obávame jediného, a to je príliš dlhá cesta do cieľovej destinácie. Poradíme vám, čo si vziať so sebou, aby ste sa tešili na dovolenku so všetkým! Čítajte ďalej.

Kniha

Stará dobrá kamarátka na cesty. Máte svojho obľúbeného autora? Určite si pribaľte jeho majstrovský kúsok so sebou.

Cesta vám počas čítania utečie ďaleko rýchlejšie a navyše sa hodí ako skvelý spoločník aj počas dovolenky. Relaxačná chvíľka na odľahlej pláži a vy pohltení príbehom. Nie je to azda jedna z top možností, ako si vychutnať oázu pokoja?

Elektronika

Priaznivci mobilných telefónov a tabletov máte vo výbere cestovnej zábavy zrejme jasno. Chcete, aby batéria vášho zariadenia vydržala čo najdlhšie? Nezabudnite si pribaliť aj powerbanku, ktorá udrží prístroj nažive podstatne dlhšiu dobu.

Úprimne, keď vypínate svoje mobilné telefóny? Tušíme odpoveď. Takmer nikdy, že? Zatnite zuby a počas dovolenky ho majte vypnutý po celú dobu. Zdá sa vám to ako nereálne a drastické riešenie? V tom prípade si mobilný telefón zapnite počas dňa maximálne dvakrát v rôznom časovom intervale. To už znie trochu viac ako kompromis, no nie? 🙂

Cestovná verzia hier

Šikovné vychytávky našťastie dorazili aj do sveta hier. Obľúbené spoločenské hry teraz kúpite už aj v mini cestovných variantách a sú väčšinou výborne riešené pomocou zakomponovaných magnetiek, ktoré zabezpečia, aby sa vám figúrky udržali na hracej ploche a nezagúľali sa pod sedadlo.

Zvolíte klasiku „Človeče, nehnevaj sa!“, Preskúšate si znalosti s pomocou „Scrabble“ alebo sa spoločne zasmejete u „Activity“? Nezabudnite! Kto sa hrá, nerobí zlobu! 🙂

Cestovný vankúš

Príliš dlhú cestu bez krátkeho odpočinku nezvládne prirodzene takmer žiadny pasažier. Aspoň na malú chvíľu sa necháme „ukolísať“ a snažíme si na cestách odpočinúť. Bohužiaľ prebudenie väčšinou sprevádza bolesť a stuhnutá krčná chrbtica.

Ideálnym riešením je anatomický vankúš. Je vhodný nielen pri cestovaní. Plní svoju zdravotnú funkciu kedykoľvek a kdekoľvek. Navyše rozmery anatomického vankúša sú veľmi praktické, nezaberie vám veľa miesta naviac.

Prajeme šťastnú a ničím nerušenú cestu!

Leave a Comment