Komerčné články

Ruleta – kráľovná kasínových hier

Chcete sa zabaviť v kasínovom štýle? Že nie ste kasínový typ? To vôbec nevadí, ruleta je hra pre každého a ak nechcete, nemusíte kvôli nej ani vystrčiť nohu z domu a aj tak sa zabaviť!

Ruleta sa definuje ako hazardná hra, ktorá vznikla vo Francúzsku. Možno ste nevedeli, že samotné slovo ruleta je odvodené z francúzskeho slova Roulette, čo znamená malé koleso. Asi každý z nás už niekedy v živote videl, ako taká ruleta vyzerá. Skladá sa z dvoch sústredných kolies, menšie z nich je pohyblivé. Na ňom sa nachádzajú chlieviky, v jednom z nich sa po roztočení a opätovnom zastavení usadí gulička. Podľa čísla, na ktorom chlievik s guličkou zastal a stávky, ktorú hráč vsadil, sa určuje výhra. Európska ruleta má 37 čísel, americká má o jedno viac. Polia rulety sú rozdelené v rovnakom pomere na červenú a čiernu farbu, jedno alebo dve zvyšné polia sú zelené. Princíp hry je skutočne jednoduchý, nemusíte byť žiadny skúsený hráč, aby ste ju vedeli hrať. Hrať však neznamená vyhrať. Vyhrať v rulete nie je len o šťastí, exituje viacero stratégií a systémov, ako sa dá ruleta hrať a vyhrať.

Aj online?

Medzi novinky v oblasti ruliet patrí ruleta online. Nie každý hráč totiž chce vždy chodiť do kasína, aby si zahral svoju obľúbenú hru. Teda ruleta online rozhodne patrí medzi novinky, ktoré sa stávajú čoraz populárnejšími. Základom, ktorému by mal venovať pozornosť každý hráč online rulety, je výber správneho kasína s ruletou. Iba licencia je totiž garancia pre fair play hru. A taká garancia je skutočne dôležitá, pokiaľ ste poctivý hráč a nechcete, aby sa okolo vás podvádzalo. Cieľom je totiž nielen vyhrať, ale najmä sa zabaviť. Ak zistíte, že ruleta vás naozaj baví, určite sa vám bude páčiť online turnaj v rulete. Online turnaj je tiež skvelou príležitosťou, ako svetu ukázať, aký dobrý hráč ste a predviesť vaše najlepšie taktiky. Kde sa teda dá taká ruleta hrať? Ideálnym partnerom môže byť napríklad DoubleStar – Ruleta. Môžete tak skúsiť atmosféru rulety naživo alebo vyskúšať online Ruletu. Je len na vás, čo sa vám zapáči viac. Jedno je však isté – garancia poriadnej zábavy.

Leave a Comment