Praktické tipy

Nemáte partnera? Takýmto spôsobom si ho privoláte

Nájsť si dnes ideálneho partnera, ktorý s nami vydrží celý život v dobrom aj zlom, bude nám verný a bude nám oporou, je veľmi ťažké. Niektoré ženy už stratili nádej, že si nájdu partnera a niektoré naopak, urputne sa snažia zlákať za každú cenu každého muža, ktorý o ne prejaví záujem. Otázkou však je, nerobíte to zle? Prečítajte si nasledujúce riadky. V nich vám objasníme, ako sa máte správať, ak si chcete k sebe privolať dobrého muža (a bez pomoci hviezd).

Sústreďte sa na seba, pracujte na svojom sebavedomí

Už máte za sebou viacero stretnutí, ale všetky dopadli zle? Nevadí. Nevešajte hneď hlavu. Namiesto toho, aby ste neustále premýšľali nad tým, ako uloviť muža a trápili sa, sústreďte sa sami na seba. Ste krásna a múdra a určite si časom dokážete nájsť skvelého partnera na celý život. Pracujte na svojom sebavedomí a sústreďte sa len a len na seba. Ak sa nemáte rada, nemôže vás mať rád niekto druhý. Sebaláska je dôležitá. Myslite na to, ale dávajte pozor – všetko primerane.

Správajte sa tak, ako to cítite. Buďte prirodzená

Žiadna žena si nedokázala udržať dobrého muža pri sebe, keď sa nesprávala prirodzene a pretvarovala sa. Nezabúdajte, že pretvárka netrvá večne. Po čase spolužitia sa určite dostanú na povrch vaše charakteristické vlastnosti, ktoré vášmu partnerovi budú vadiť. Tak, ako sa nesmiete pretvarovať vo vzťahu, tak sa nesmiete pretvarovať ani vtedy, keď si hľadáte partnera. Prirodzenosť a úprimnosť je to najkrajšie a najdôležitejšie, na čom by sme mali stavať nový vzťah.

Pomaly ďalej zájdeš

Ak sa vám do cesty predsa len pripletie nejaký muž, nenaháňajte ho. Doprajte vášmu vzťahu čas, pretože akonáhle do toho v rýchlosti vhupnete, môže sa to pokaziť skôr, ako sa váš vzťah posunie ďalej. Nikam sa neponáhľajte; nájdite si čas pre seba; zvážte, či sa s daným mužom oplatí plánovať budúcnosť, alebo nie.

Leave a Comment