Auto-moto Komerčné články

Opel Astra vs Opel Corsa – Porovnávame vzhľad a jazdné vlastnosti

Predstavíme vám bok po boku vzájomné porovnanie Opel Astra vs Opel Corsa, aby sme zistili, ako sa im darí. Tieto informácie vám pomôžu ušetriť váš čas a peniaze.

Ste fanúšikom značky vozidiel Opel, alebo uvažujete o kúpe nového vozidla? Zadajte na internete do vyhľadávača Opel Astra alebo Opel Corsa, aby ste zistili, aké výhody má ten ktorý model vrátane ponuky.

Opel Astra vs Corsa – vzhľad

Model Astra má nový dizajn svetlometov, maska chladiča a kapota motora sú na prvý pohľad ostrejšie v porovnaní s predchádzajúcimi modelmi. Avšak plusový je zatemnený stĺpik C, ktorý dodáva modelu vzhľad plávajúcej strechy. Predné svetlomety a ich automatické nastavovanie IntelliLux LED Matrix umožnujú skvelú viditeľnosť bez oslňovania protiidúcich vozidiel.

Najnovšia Corsa je na prvý pohľad zaujímavé auto, avšak vyniká len novou maskou chladiča a sadou svetiel, ktoré ju odlišujú od predchádzajúceho modelu. Napriek tomu tento model má kompaktný dizajn, ktorý je výrazne luxusnejší. Taktiež vyniká novým vnútorným priestorom a zabudovanými prvotriednymi technológiami.

Opel Astra vs Corsa – jazdné vlastnosti

Model Astra je navrhnutý ako kompromisná varianta medzi dobrou jazdou a pohodlnosťou aj na nekvalitných povrchoch. Aj keď je jazda pevná, nikdy ju nenazveme nepohodlnou. Jazdiť s týmto modelom je zábavné.

Najnovšia Opel Corsa zdieľa svoje šasi s predchádzajúcim modelom, rozdiel medzi nimi je ako v noci a vo dne. Oproti predošlému modelu má vylepšené zrýchlené riadenie. Vybavená je bezpečnostnými prvkami a asistenčnými systémami – pre viac bezpečia a jazdu bez stresu.

Podobne ako Astra, aj nová Corsa ťaží z ľahkého a presného riadenia, ktorého výsledkom je oveľa príjemnejšia jazda. Aj pre také malé autá sú kultivovanosť a jazdný komfort pôsobivé.

Ušetrite peniaze na svojom novom aute

Navštívte stránku spoločnosti MaH a pozrite sa ako vám môžeme pomôcť ušetriť. Bližšie informácie a ďalšie možnosti nájdete na našich internetových stránkach a v našej širokej ponuke automobilov.

Leave a Comment