Komerčné články

Nové podlahy, ktoré sa hodia do každého interiéru

V drvivej väčšine sa v našich domácnostiach vyskytuje podlaha s kusovými kobercami, spod ktorých vykukujú drevené parkety, krytiny z PVC a iné druhy dlažieb. Samozrejme, že to všetko závisí aj od charakteru miestnosti, kde má vo väčšine prípadov rozhodujúce slovo vlhkosť. Aby sme predišli nehodám a predčasnému poškodeniu týchto povrchov je preto nutné dbať na správny výber podlahy ešte pred jej položením.

Dlhodobá záležitosť

Každý obytný priestor sa zariaďuje a upravuje tak, aby mohol svojim majiteľom slúžiť dlhodobo. Ani podlahová krytina na tom nie je inak. Tiež musíte dbať na to, aký vzhľad chcete v konečnom dôsledku dosiahnuť. Nenechajte sa pomýliť ani širokým výberom lacných náhrad a vyberajte si laminátové podlahy overenej značky. Patria v našich domácnostiach k najrozšírenejším, pretože z 95 % je ich zloženie z drevovláknitej hmoty, čo je naozaj kvalitné spracovanie.

Inštalácia tejto podlahy je najjednoduchšia, veľmi rýchla a všetko máte za adekvátnu (nízku) cenu. Vyrába sa v rôznych hrúbkach od 7 až do 12 mm, čo si samozrejme vyberáte podľa intenzity jej zaťaženia.

Ešte jednoduchšia varianta

Nie je to len o cene, premýšľať o vinylovej podlahe môžete z rôznych dôvodov. V prvom rade je to jej vysoká 100 % vodeodolnosť, v ktorej nemá zrejme žiadneho konkurenta. Na pocit je mäkšia, teplejšia a vďaka špeciálnym dezénom aj estetická. Niekedy je dokonalou napodobeninou drevenej podlahy, takže rozdiel nikto ani nemusí spozorovať. Za tie peniaze vám výber novej podlahy tohto charakteru naozaj stojí.

Leave a Comment