Bývanie

Luxusné komody z exotického masívu

Máte radi nábytok s exotickým nádychom? Páčia sa vám unikátne jedinečné kúsky? Chcete sa odlišovať? Tak ste na správnej adrese. Luxusné exotické komody sú atraktívnym prvkom pre každý interiér. Patria ku kusovým nábytkom, ktoré je vhodné skombinovať s akýmkoľvek štýlom.

screen-komody-ikuchyne-sk

V minimalistickom interiéri svojím vzhľadom a zhotovením krásne vyniknú. Zachovaná je štruktúra dreva, ktorá očarí svojím prirodzeným vzhľadom a vnesie nádych inej kultúry tisícky kilometrov vzdialenej. Vytvorte si kúsok exotiky aj u vás doma! Okrem atraktívneho dizajnu majú komody aj veľmi praktickú funkciu. Množstvo úložného priestoru úhľadne rozdelených do zásuviek, políc či skriniek privíta každý z nás. Dokážeme si prehľadne zorganizovať a roztriediť rôzne predmety. A čo sa týka ich umiestnenia vrámci domácnosti, sú využiteľné takmer v každej miestnosti.

Svoju významnú úlohu plnia vo vstupnom priestore, kde nám umožnia roztriediť si do rôznych častí komody sezónne doplnky, či osobné veci, ktoré často používame. Okrem komody nám v predsieni poslúžia ako vhodné zariadenie aj lavica so stojanom na oblečenie a zrkadlo. Táto štvor-kombinácia vám zaručí plynulý priebeh príchodu či odchodu z domu.

Komody svojím atraktívnym vzhľadom a zhotovením vytvárajú dokonalé dizjanové skvosty. Tie dokážu vytvoriť jedinečnú atmosféru aj v inak nudnej prázdnej chodbe. Stačí k nej doplniť dizajnové zrkadlo, či umiestniť na ňu zaujímavú dekoráciu. Táto kombinácia je vhodná nielen na chodbu ale aj do obývacej izby či do spálne. V obývacej izbe vám atraktívnym spôsobom vyplní prázdne miesto a navyše poskytne množstvo úložného priestoru na predmety, ktoré nechcete mať vystavené na policiach. Každá jedna spálňa zariadená komodou sa stane jednoducho neodolateľnou. Komoda vám v nej poslúži na odloženie oblečenia, uterákov, alebo posteľnej bielizne. Stačí, ak si vyberiete model s hlbšími zásuvkami.

Komody, sa vyznačujú atraktívnym vzhľadom, dôkladným remeselným spracovaním a prírodným charakterom masívneho dreva, ktoré je charakteristické vysokou odolnosťou a dlhou životnosťou. Komody predstavujú kusový nábytok, ktorý svojím dizajnom zatraktívni každý interiér.

Leave a Comment