Komerčné články

Literatúra, ktorá Vás naozaj povzbudí

Na odbornej úrovni, alebo s vlastným záujmom, vždy je štúdium dobrej literatúry pre vás veľkým prínosom. Obohatí vaše zmysly, rozšíri vedomosti a poznatky a niekedy pomôže k veľkej motivácii. Výber je široký a množstvo tém obrovské. V našom krátkom popise vám predstavíme knihy, ktoré odhaľujú rôzne tajomstvá a životné situácie zo života konkrétnych ľudí.

Nehovor príliš a rozprávaj len o tom, čo si videl .“ (Ptahhotep) 

Na základe čítania týchto spisov získate odborný prehľad a možno sa vďaka nejednému príbehu  posuniete v pred. Pútavá kniha Sensei zo Šambaly vás vtiahne do svetových dejín obdobia starovekého Egypta až po súčasnosť. Takéto spoznávanie histórie nebolo nikdy zaujímavejšie, tak prečo si ho nedopriať cez obľúbenú literatúru.

shutterstock_190955117-1

Energia od samotného začiatku

Ľudia zaoberajúci sa tématikou životného kolobehu a energie zeme, prišli na mnohé zaujímavé fakty. Životná energia, ktorú v sebe nosíme je nám dávaná hneď pri našom počatí. Jej množstvo a obsah potom určuje celkovou dĺžkou života. Je to jednoducho životná sila a energia každého z nás. Ezoosmóza plná energie vám prezradí podstatu veľkého množstva ľudských ochorení, stresu a depresívnych stavov. Značnú časť toho všetkého nám spôsobuje vplyv negatívneho prostredia, ktoré nám našu silu kradne. Spôsobuje úplnú, duchovnú likvidáciu a schopnosti každého  z nás sú tak následkom toho veľmi obmedzené. Preštudujte si túto časť  a budete vedieť ľahšie reagovať proti týmto vplyvom.

Niekedy vás to naozaj pohltí

Skutočne zaujímavé čítanie, ktoré vás vtiahne do celého deja. Mnoho pravdivých myšlienok, vás presvedčí o kvalite takýchto kníh. Povzbudenia na celý život, prameniace z dlhoročných skúseností a poznatkov, sú v nich zaznamenané originálnym štýlom. Podrobné spracovanie psychológie človeka, myšlienok a ich vlastnej kontroly. Pôsobivá kniha Vtáky a kameň svojim názvom vysvetľuje celú podstatu asi najkrajšie. „Ľudí môžeme prirovnať k vtákom a kameňom. Niektorým stačí len malinký náznak, či slovo, ktoré ich jemne postrčí a posunie ďalej do duchovných výšin.

Leave a Comment