Komerčné články

LED žiarovky, moderné svetlo do vašich priestorov

Hľadáte najlepší spôsob, ako osvetliť svoje bývanie, kanceláriu, alebo dielňu? Pozrime sa, aké výhody so sebou prináša moderná LED technológia.

LED je skratka anglického názvu Light Emitting Diode, čo v preklade znamená elektroluminiscenčná dióda, jednoducho, dióda vyžarujúca svetlo. LED technológia je relatívne čerstvou novinkou a stále sa čoraz viac vyvíja a pomaly ale isto sa dostáva do takmer každej časti nášho života a nahrádza staré, neefektívne riešenia. Stačí sa len pozrieť okolo seba. Ráno vstanete, chcete sa pozrieť koľko je hodín, zapnete podsvietenie na hodinkách ktoré je čo? No predsa zabezpečené malou ledkou. Otvoríte chladničku, v ktorej vám všetky dobroty osvieti LED žiarovka na stene. Stihnete si rýchlo pozrieť ranné správy na ledkovom televízore, zbalíte si veci, do vrecka strčíte kľúče s príveskom – malou LED baterkou. Nastúpite do auta s LED svetlami… A ak ste moderní, večer vám váš byt alebo dom zaleje svetlo z LED žiaroviek. To, že sa táto technológia dostala takmer do všetkého, čo má niečo spoločné so svetlom, hovorí len o jednom – zrejme je to naozaj funkčné a výhodné.

LED žiarovky, LED panely pre každého

A tak sa dostávame ku firme, ktorej ponúkaný sortiment je jasne vyjadrený v jej názve, a tou je Ledakcia. Vedené žiarovky na predaj, LED reflektory, LED lampy a mnoho iných LED produktov na predaj, to je ponuka firmy Ledakcia. Chcete osvetliť svoje priestory moderne, ale nechcete na to minúť celý svoj majetok? Potom vám určite prídu vhod lacné LED trubice. A aké výhody teda získate, keď sa už rozhodnete pre LED žiarovky, prípadne LED panely? V prvom rade je to úspora energií, ktorá môže byť až do výšky 85 percent v porovnaní s obyčajnými žiarovkami, okamžité rozsvietenie a stálosť farby, nízka straty vo forme tepla, odolnosť voči otrasom, častému vypínaniu a zapínaniu a nepriaznivým podmienkam, nevyžarujú UV a infračervené žiarenie… Výhod je skutočne mnoho. Tak nečakajte, hor sa do Ledky.

Leave a Comment