Komerčné články Praktické tipy

Láska online

Zoznamka

Život je aj o kontaktoch a zoznamovaní sa. Veď človek je tvor spoločenský a spolupráca s podobne naladenými ľuďmi môže obe strany len obohatiť. Niekto má prácu, ktorá mu umožní spoznať množstvo zaujímavých ľudí, iní sa zoznamujú prostredníctvom svojich koníčkov. Ako to riešite vy?

Zoznamka

Zoznamka

Internetové zoznamky zaznamenali boom na prelome milénií a odvtedy si držia stabilne vysokú mieru záujmu zoznámenia chtivej verejnosti. Priniesli totiž niečo nové, čo dovtedy pospolitý ľud nepoznal – prežívanie lásky, romantiky a vzťahov v kybernetickom priestore. Zamilované listy, ktoré si zaľúbenci dovtedy posielali poštou na stovky či tisíce kilometrov, zrazu mohli písať a čítať  v reálnom čase online.

Láska ako z filmu

Komunikácia by nemala rozdeľovať, ale spájať. Tá internetová to dokáže globálne, veď v jednu chvíľu môžete komunikovať s človekom z Ázie, Austrálie či Ameriky. Nie je neobvyklé, že to, čo sa na začiatku javilo ako nezáväzné písanie, časom prerastie do seriózneho vzťahu. Možno aj vy poznáte páry vo svojom okolí, ktorých spojila internetová zoznamka. Videli film Láska cez internet s hviezdnym obsadením v podobe Toma Hanksa a Meg Ryan? Ak nie, pozrite si ho a možno aj vy prežijete podobne romanticko-absurdný príbeh so šťastným koncom.

Nenechajte sa zaslepiť

Avšak nie je všetko zlato čo sa blyští. Rúško anonymity dokáže skryť mnohé, preto buďte vo svete zoznamiek obozretní aspoň tak, ako ste obozretní v tom „reálnom“. Ak sa rozhodnete pre internetové zoznámenie, dôverujte len overeným agentúram a zoznamkám s dobrými referenciami. Berte zoznamovanie ako dobrodružstvo a výbornú možnosť získať nové kontakt a spoznať zaujímavých ľudí z celého sveta. Nemajte prehnané očakávania, v prípade ich nenaplnenia predídete sklamaniu. Nechajte čas plynúť, spoznávajte sa po malých krôčikoch a ktovie – možno na druhej strane internetovej siete objavíte lásku, na ktorú ste tak dlho čakali. Stačí si kliknúť na http://www.europska-zoznamka.sk/zoznamko.html.

Leave a Comment