Komerčné články

Komfortné sedenie bez bolestí

Mnohí lekári, fyzioterapeuti a odborníci z oblasti zdravia predpovedajú, že problémy s pohybovým aparátom sa časom stanú ďalšou z takzvaných civilizačných chorôb ľudstva. Ako sa proti bolestiam kĺbov a chrbtice brániť?

Ľudské telo nie je prispôsobené dlhému vysedávaniu. Vďaka svojej práci či pohodlnému spôsobu života však dennodenne presedíme množstvo hodín, ktoré sa negatívne podpíšu na stave našej chrbtice, krčných stavcov a stuhnutých a skrátených svalov v oblasti šije. Ak to inak nejde a sedeniu sa jednoducho nemôžete vyhnúť, snažte sa sedieť maximálne zdravo. Ako na to? Prvým krokom na ceste k zdravšiemu životnému štýlu bude návšteva webu Dynasit.sk.

screen-dynasit-sk-podlozka-na-sedenie

Seďte aktívne

Aj tak statická činnosť ako sedenie sa dá, možno prekvapivo, vykonávať efektívnejšie a prijateľnejšie vzhľadom na váš pohybový aparát. Vďaka účinným dynamickým podložkám Dynasit odľahčíte kostrči a zapojíte aj svaly, ktoré sú pri bežnom sedení takmer úplne statické. Tieto špeciálne podložky majú veľmi dobrý preventívny a terapeutický účinok pri zlom držaní či preťažovaní chrbtice a skolióze, ktoré môžu viesť až k nepríjemným a obmedzujúcim bolestiam panvy, kostrče a chrbtice. Vzhľadom na ich nepopierateľne pozitívne účinky je nevysoká investícia do podložiek ďalším príjemným bonusom tohto výrobku. Nečakajte kým príde bolesť, utnite jej prejavy hneď v zárodku.

Maximálny užívateľský komfort

V ponuke osvedčeného webu Dynasit.sk sú skvelé podložky na stoličku vo viacerých kategóriách. Tou základnou je sada Dynasit LIFE, vhodná pre deti a dospelých. Jej vylepšenou verziou je potom Dynasit LIFE+, podložka s dvojkomorovým systémom nafukovania zjemňujúcim dynamiku sedenia. Pre ľudí po úrazoch či so žilovými ochoreniami v oblasti konečníka, kostrče a reprodukčných orgánov sú ako stvorené sady Dynasit COMFORT a Dynasit U, ktoré vďaka špeciálnemu tvaru a úpravu odľahčujú spomínané citlivé miesta. Hoci sú dynamické podložky vyhotovené v rôznych farebných prevedeniach, web Dynasit.sk ponúka možnosť vytvoriť si vlastný dizajn, presne podľa vašich predstáv.

Leave a Comment