Komerčné články

Kamienky či piesok?

Dovolenková sezóna už začala, lenže vy ste sa ešte nerozhodli, či pôjdete niekam k moru alebo si spravíte dovolenku na vašej záhradke? Tam sa prácam samozrejme nevyhnete, čo tak si radšej dopriať oddych kdesi ďaleko od domova, kde nebudete počuť slovenčinu a kde sa budete každučký deň máčať v slanej vode? Tak prečo ešte neísť? Myslíte si, že už si nezoženiete žiadny zájazd, ktorý bude aj cenovo dostupný? Ale čoby! Veď Tip Travel má v ponuke ešte mnoho zaujímavých last minute! Choďte na stránku tiptravel.sk a hľadajte! Isto si nájdete miestečko kde budete v najbližšie dni oddychovať.

Stránku ste si už popozerali. Vybrali ste si dve možnosti, a to Chorvátsko a Taliansko. Čo z týchto dvoch si vybrať? Ťažká odpoveď. Ako by to asi vyzeralo v Chorvátsku a v Taliansku?

shutterstock_46090885-326x235

Nohy na kamienkoch

Stojíte na kamienkoch. Pohľad na priezračné azúrové more vás pohlcuje. Chcete tam skočiť, avšak ešte ste len prišli a nemáte na sebe žiadne plavky. To je prekrásny pohľad, až vás mrazí. To je v tom horúcom podnebí veľmi netypické. Neváhajte a choďte sa rýchlo ubytovať, more vás volá, aby ste si v ňom zaplávali.

Už ste v ňom? Plávate a vidíte až na dno. Môžete mať ponorenú hlavu a otvorené oči. Neviete sa nabažiť pohľadu na tancujúce rybky pod hladinou. Aj oni vás vítajú! Zdvihnite hlavu, pozrite sa na krásne skaly, ktoré sú všade okolo vás. Pláž a nad vami hneď skaly. Netypické, avšak také neuvidíte nikde inde. Jedine na chorvátskom pobreží! Takéto chuťovky vám ponúka kamenisté Chorvátsko. Ešte stále chcete byť doma cez leto?

Alebo žeby ešte nakukneme do Talianska?

Nohy v piesku

Stojíte v piesku. Piesok sa vám len tak prediera za nechty na nohách. Cítite jeho horúčavu ako sa vám dotýka chodidiel. Objíma vás a vy sa cítite ako v mäkkej perinke. Priezračné more sa len tak ligoce. Možno na vás aj žmurká, nikdy neviete. Prechádzate sa popri brehu a cítite mierne nárazy vlniek, ktorým sa vždy zachce zájsť až na breh a pozrieť sa na vás. Získali ste si ich. Vábia vás do mora. Stačí len plavky hodiť na seba a ide sa. Vôňa talianskej pizze vás vábi nakuknúť do pravej talianskej pizzerie. Odolali ste jej alebo nie? Mozzarella, parmezán – pravé talianske syry. No neochutnajte ich! Odkusnite si z lákavej talianskej ponuky. Je bohatá. Piesočnaté Taliansko vás zdraví.

1 Comment

Leave a Comment