Komerčné články

Drogériu objednávajte z internetu

Samočistiace oblečenie, ktoré odpudzuje nie len nečistoty, ale je odolné aj voči potu a zápachu. Tak to je ešte hudba budúcnosti. Pranie, to je tá realita, s ktorou sa stretávame takmer každý deň. Aspoň že už nemusíme prať v rukách v potoku…

Dobrá drogéria dokáže byť pre každú gazdinú doslova požehnaním. Platí to však aj pre mužov, veď aj tí sú účastní na chode domácnosti a v neposlednom rade ich zaujíma aj vlastný zovňajšok. Vedeli ste, že aj drogistický tovar dennej potreby už môžete nakúpiť prostredníctvom internetu? Rýchlo, jednoducho, s doručením až domov do 24 hodín od objednávky. Len s Nemeckou drogériou.

screen-nemecka-drogeria-sk

Základ prania

Kvalitný prací prášok je základom každého prania a aj v ponuke produktov na pranie Nemeckej drogérie je početne zastúpený. Nájdete tu známe prášky Ariel č Lenor, ale aj nemecké výrobky Wiesser Riese alebo Blitz. Máte v domácnosti malé dieťa, ktoré si vyžaduje jemnú starostlivosť o svoju pokožku? Doprajte mu ju a zadovážte si prášok Power Wash. Prádlo v ňom vypraté bude svieže a detská pokožka nezaznamená žiadne negatívne reakcie.

Váž si dobrú aviváž

Skvelá aviváž nie len že vaše prádlo nádherne zmäkčí, ale ho aj dokonale prevonia a vy budete mať pri zahalení naozaj príjemný pocit. Hoci ide o koncentrované prípravky, nemusíte sa báť o reakciu vašej pokožky. Moderné aviváže sú dermatologicky testované a škodlivý účinok v prípade vašej pokožky nehrozí. Mnohé z aviváží obsahujú výťažky z magnólie, levandule a iných voňavých rastlín, ich kvetinovú vôňu si teda určite zamilujete.

Bez poškvrny

Nejaká tá škvrnka sa občas pritrafí, preto je dobré mať vždy po ruke vhodný odstraňovač škvŕn. Dá sa jednoducho naniesť na zasiahnuté miesto a rýchlo ho zbaví škvŕn od omáčok, kávy, čaju, ale aj rôznych mastnôt. Účinnejšie ako rôzne starodávne recepty je jeden poriadny odstraňovač škvŕn.

Leave a Comment