Móda a krása Praktické tipy

Ako zvýšiť sexepíl u ženy

Zamysleli ste sa nad tým, prečo je každý z nás pre niekoho atraktívny a pre iných zase nezaujímavý? Je to vo svojej podstate skvelé, pretože inak by sme všetci mali záujem o jednu osobu. Napriek tomu existujú faktory, ktoré prispievajú k miere sexepílu. V nasledujúcom zozname nájdete niekoľko dobrých tipov, ako ho zvýšiť.

Naučte sa pekne obliekať

Sexepíl je vo veľkej miere závislý od upravenosti človeka. Preto sa naučte pekne obliekať a v každej chvíli vyzerať čo najlepšie. Ak nepokladáte svoj osobný štýl za dostatočne rozvinutý, poobzerajte sa po módnych magazínoch a inšpirujte sa fotografiami. Nezabúdajte ani na zdanlivé drobnosti, ako je vhodný rúž alebo pekné gélové nechty, ktoré vám dodajú neustály pocit upravenosti.

Nebojte sa byť osobitá

Jednotvárnosť je nudná, preto hľadajte spôsoby, ako môžete prirodzene niekoho zaujať tým, aká naozaj ste. Možno vám v tom pomôže tričko s vlastnou potlačou, ktoré vyjadrí vašu osobnosť aj bez slov. Alebo sa naučte variť originálne jedlo, ktoré nikto vo vašom okolí nepozná. Nezvyčajné maličkosti priťahujú pozornosť.

Vyzerajte sexy

Sexepíl z nás vyžaruje, ak sa sami pokladáme za sexy ľudí. Toto môžeme jednoducho podporiť tým, že zvýrazníme svoje prednosti a využijeme silu sexy oblečenia. Nebojte sa siahnuť ani po erotickej spodnej bielizni alebo po dámskych erotických sukniach. Aj keď o tom budete vedieť iba vy, budete inak vystupovať a inak pôsobiť na ostatných okolo seba.

Nájdite si tú správnu vôňu pre seba

Nič nie je príjemnejšie, ako pekne voňajúca žena. Vytvorte si kolekciu parfumov na rôzne príležitosti. Myslite na to, že to, čo vonia dobre na niekom inom, nemusí voňať dobre na vás. Ovplyvňuje to okrem iného aj teplota nášho tela alebo zloženie nášho potu. Zároveň sa iné vône hodia na iné príležitosti – pri športe, na večeru alebo do práce je vhodné vône striedať.

Pracujte na svojom sebavedomí

Fyzický vzhľad výrazne ovplyvňuje náš sexepíl, ale prispieva k nemu aj psychická pohoda a vedomie seba samého. Ostatných ľudí priťahuje, ak sme pozitívni a vieme sa pozrieť na svetlú stránku veci. Pokiaľ sa cítime bezcenne alebo nekomfortne v spoločnosti iných, dokážu to z nás vycítiť a nebudeme priťahovať ich pozornosť ani záujem. Dynamická a veselá osobnosť k sebe prirodzene láka iných ľudí.

Intenzívny očný kontakt

Určite ste si všimli, že mnoho ľudí neudržiava očný kontakt s inými. Pozrú sa do vašich očí na niekoľko milisekúnd, ale potom pohľad odvrátia. Nebuďte ako oni. Keď sa pozeráte do očí človeka, ktorý sa vám páči a dokážete udržať očný kontakt dlho, dáte jasne najavo svoj záujem. Vyžaruje z vás sebaistota, ktorú oceníte aj počas rozhovoru s druhým človekom.

Všímajte si svoj vlastný hlas

Pracujte na tom, aby bol váš hlas počas rande sexy. Ženy majú rady na mužoch nižšie položené a hlboké hlasy, pretože sú prejavom veľkého množstva testosterónu. Muži však hlboký hlas nepreferujú, ale zároveň neobľubujú vysoké a piskľavé hlasy. Preto je dôležité rozprávať jemne, prirodzene a občas pridať príjemný smiech.

Smejte sa

Ľudia sú radi v spoločnosti tých, ktorí si užívajú svoj život. Keď sa často smejete, zvyšujete mieru svojho sexepílu. Nie je nevyhnutné mať na sebe najsexy oblečenie. Dôležité je hlavne mať príjemnú energiu, ktorú vyžarujete na iných. Smejte sa, cíťte sa dobre a uvoľnene a budete priťahovať všetkých okolo.

Aktívne počúvajte

Sexepíl sa skladá z mnohých prvkov. Úsmev, rozhovor, flirtovanie… To všetko pomáha, ale nezabúdajte aj prejavovať záujem o druhého človeka. Najlepším spôsobom je aktívne počúvať a nepremýšľať, čo ďalej povieme my sami. Prekvapí vás, ako veľmi si tento drobný krok ostatní ľudia všímajú a ako ho dokážu oceniť.

Leave a Comment