Komerčné články

Ako sa štýlovo zahriať s novou kolekciou na túto jeseň?

Ak ste sa už zmierili s tým, že leto je pomaly preč, mali by ste popremýšľať nad tým, ktoré módne kúsky si na tohtoročnú sezónu jeseň/zima zaobstaráte. Samozrejme, že sa môžete spoľahnúť aj na vaše oblečenie z minulého roka, no pokiaľ túžite po novom kúsku, mali by ste si vybrať z najnovšej kolekcie, ktorá je už tu.

Elegantné vrstvenie

Najväčším trendom tohtoročnej zimy sú prešívané kabáty, bundy a „páperovky“. Aj vrstvenie sa vracia opäť do módy, preto sa nemusíte obávať toho, že nevyužijete svoje staré oblečenie. Občas ho môžete skombinovať s novým kúskom, no nemali by ste to zbytočne preháňať. Hlavné je, aby ste sa na túto sezónu dobre pripravili vrstvou oblečenia, ktorá bude hrejivá a zároveň vám nenavýši hmotnosť. To je veľmi dôležitá vec ktorá rozhoduje o kúpe dámskej bundy či kabátu.

Alternatíva, ktorá vám stále vyhovuje

Kabát je sám o sebe hlavnou dominantou najmä zimného šatníka. Dá sa skvele kombinovať, vrstviť, má nespočetné množstvo podôb, a navyše ešte skvele zahreje. Aj z tohto dôvodu sa rozhoduje väčšina žien pre jeho športovejšiu alternatívu v podobe bundy. Samozrejme, že to všetko závisí od dámskych čižiem, pretože ako vieme, obuv je hlavnou súčasťou ženského outfitu, a to bez ohľadu na konkrétne ročné obdobie.

Nezabudnite teda vsadiť na páperové bundy, predĺžené strihy kabátov, ktoré nie sú formované do pása a správne zvolenú obuv.

Leave a Comment