Komerčné články

Bojujete s hniezdami nad vašimi oknami? Poznáme rýchle, účinné a trvalé riešenie

Prítomnosť zvierat v našom živote je potrebná a nutná. V niektorých prípadoch nám ho dokonca uľahčujú, pretože ako verný priateľ človeka a spoločník na dlhé chvíle sa osvedčili už dávno. Tiež sa hovorí, že ich prítomnosť dokáže liečiť.

Občas sa však stávame svedkom toho, že vedia svojou prirodzenou činnosťou a existenciou niektoré situácie aj znepríjemniť. Reč je o fasádach domov, ktorým škodia najmä vtáky, čo sa rozhodli hniezdiť práve nad vašim oknom. Nie všetci majú to strpenie a toleranciu. Nakoniec je to aj pochopiteľné, človek, ktorý si musí niekoľko rokov odmyslieť značnú časť svojho príjmu, aby mohol spokojne bývať v peknom dome, sa jednoducho snaží ochraňovať svoj majetok, aby nemal ďalšie náklady na opravu.

Dokonalé hroty vo všetkých smeroch

Veľmi dobre vieme, čo dokáže urobiť vtáčí trus so strechou a lastovičie hniezda s omietkou na dome alebo byte. Ak máte toho už naozaj dosť a nezaberajú ani igelitové vrecká, môžete vyskúšať ochranu proti lastovičkám, ktorá bude z dlhodobého hľadiska najlepšou voľbou. O estetiku v tomto prípade nemusíte mať obavu tiež. Tieto zábrany v podobe hrotov sa ukázali ako dokonalé vo všetkých smeroch.

Ochrana proti všetkým druhom vtáctva

Bez ohľadu na dôvod si stačí vybrať konkrétne hroty, ktoré tvoria základnú a najúčinnejšiu ochranu proti vtákom. Na ich inštaláciu nepotrebujete žiadne špeciálne vzdelanie ani schopnosti. Stačí si k nim zakúpiť mrazuvzdorné a pre všetky druhy povrchov určené lepidlo. Dajú sa dokonca umiestniť aj do odkvapového žľabu s tým, že sa nijako nenaruší celkový ráz, charakter ani estetika celej fasády. Odhoďte nezmyselné vrecká, prestaňte používať chémiu a kúpte si zábrany proti holubom.

Leave a Comment