Móda a krása

Veci, ktoré by ste jednoznačne mali mať v šatníku

S prichádzajúcou jarou vyťahujeme zo šatníka také kúsky, ktoré sme počas zimy nemohli vôbec vytiahnuť. Opäť sa tešíme, že nebudeme musieť nosiť množstvo vrstiev, aby sme sa zahriali. Budeme si môcť obliecť kúsky, ktoré zvýrazňujú krivky našej postavy. Čo by však jednoznačne nemalo chýbať v šatníku každej ženy? Tieto kúsky.

Biela košeľa

Azda tou najdôležitejšou vecou v šatníku by mala byť biela košeľa. Nezávisí od toho, či s krátkym rukávom, alebo s dlhým, mali by ste ju mať. Dokážete ju skombinovať naozaj s bársčím – napríklad s džínsovou sukňou, džínsami, legínami, ale aj s rôznymi asymetrickými nohavicami.

Džínsová bunda

Aj džínsová bunda patrí do šatníka každej ženy. Nosiť ju budete môcť najmä cez leto. Samozrejme, že aj na jar si ju môžete obliecť. Nesmiete však podceniť nízke ranné teploty. Odporúčame roláčik, pod ktorý si dáte príjemné (najlepšie obtiahnuté) bavlnené tričko, v ktorom počas dňa vydržíte. A na to samozrejme džínsovú bundu.

Vrchný diel s výšivkami

Stačí, keď sa pozriete do hociktorého obchodu a z výkladu sa na vás budú pozerať buď nohavice, alebo blúzky/ tričká s výšivkami. Hitom tohtoročnej jari budú práve blúzky s výšivkami. Bežte do obchodu a kúpte si jednu aj vy. Uvidíte, ako váš šatník ožije.

Leave a Comment