Komerčné články

Tandemový zoskok a jeho benefity: je ideálny adrenalínový darček?

Plánujete svojim blízkym darovať niečo skutočne nezabudnuteľné? V tom prípade je skvelým riešením tandemový zoskok. Aké prináša benefity, ako to celé vôbec prebieha a má zmysel darovať tento typ darčeku vo vašom prípade?

Pokiaľ máte v okolí človeka, ktorý miluje dobrodružstvo, adrenalínové, teda zážitkové darčeky sú tým správnym riešením. Prinesie im to nezabudnuteľný zážitok, ktorý určite radi ocenia. Viac ako nejakú materiálnu vec. Aký zážitkový darček však zvoliť? Môže ísť o dobrodružnú jazdu na športovom aute, pilotovanie lietadla alebo aj tandemový zoskok. Práve ten sa čoraz viac dostáva do popredia a rozhodne sa niet čomu čudovať. Zažiť pocit slobody na vlastnej koži, vietor vo vlasoch a neopísateľný adrenalínový pocit, to je to, po čom túži každý dobrodruh.

Výška zoskoku

Čo sa týka výšky zoskoku, tá je vo výške 4000 metrov. Už len pri tej predstave vám pravdepodobne behá mráz po chrbte, no vôbec to nie je také strašné. Ak sa na to človek už raz dá, jednoducho pôjde do toho. V prípade, že by ste tandemový zoskok chceli darovať dieťaťu, výška zoskoku bude iná. Deti do 12 rokov skáču z výšky 3000 metrov.

55 sekúnd voľného pádu

Vravíte si, že 55 sekúnd je veľmi málo? Voľný pád v tejto dobe však rozhodne stojí za to! Avšak, samozrejme doba voľného pádu sa môže aj líšiť. Pretože závisí hlavne od telesnej hmotnosti pasažiera. Okrem iného, rýchlosť počas voľného pádu je až neuveriteľných 200 km/h. Tento zážitok tak rozhodne stojí za to!

Darčeková poukážka

Pokiaľ chcete darovať zážitkový darček v podobe tandemového zoskoku, je možnosť tento zážitok dať do darčekovej poukážky. Môžete ho tak darovať blízkym na Vianoce pod stromček, prípadne na narodeniny, meniny alebo ako svadobný dar. Tandemový zoskok je veľmi univerzálny darček a hodí sa na skutočne každú príležitosť. Okrem iného, ide o originálny darček, ktorý len tak hocikto nečaká.

Certifikát o absolvovaní

Aj napriek tomu, že z tohto darčeka bude mať obdarovaný kopec zážitkov vo svojej pamäti, odnesie si z neho aj oficiálny certifikát o absolvovaní. Ten si bude môcť dať zarámovať a uložiť na viditeľné miesto, aby si vždy pripomenul tento dobrodružný zážitok.

Všetko je bezpečné

Je pochopiteľné, že nie každý si už mal v živote možnosť vyskúšať tandemový zoskok. To je však v poriadku. Celý proces je veľmi bezpečný a na jeho konci čaká človeka bezpečné pristátie. Všetko je pod dohľadom kvalifikovaných pracovníkov, ktorí majú s tandemovým zoskokom dlhoročné skúsenosti.

Na tandemový zoskok a skok padákom nepotrebujete ani lekársku prehliadku. O tieto starosti tak budete mať menej, čo rozhodne radi oceníte, tak ako obdarovaný človek. Ide tak o skutočne ideálny adrenalínový darček.

Leave a Comment