Komerčné články

Štartovanie a brzdenie vášho auta – hotová nočná mora

Je pravda, že vaše auto má už nejaký ten vek. Vy si už dávno myslíte, že patrí do starobinca, avšak na nové auto nemáte a auto potrebujete. Živí vás. Do práce a z práce dochádzate niekoľko kilometrov, tak je pochopiteľné, že bez auta by ste sa nezaobišli. Poďme sa však bližšie pozrieť na situácie, ktoré sa vám v poslednej dobe stali. Ani neviete koľkým ľuďom ukážete, že aj oni by sa mali vrhnúť do výmeny niektorých dielov. Malá chyba v aute môže privolať počas jazdy životu nebezpečnú situáciu.

Na ako prvý problém by sme sa mali pozrieť na nedostatočné brzdenie.

shutterstock_116279278 (1)

Nedostatočné brzdenie a hroziace následky

Ako aj na bicykli, ak sa nechcete vykotiť, bolo by dobré keby ste mali brzdy v tip top stave. Tie vaše? Tie vaše sú na tom naozaj zle, tak čo ste sa rozhodli urobiť? Vari budete pasívny a budete čakať na to, že skončíte v priekope niekde pri ceste? Postavte sa k tomu zodpovedne, myslite aj na svoju rodinu, ktorú každý deň vozíte. Vaše staré opotrebované brzdové valce zameňte za nové brzdové valce od tirshop.sk. Tirshop.sk ponúka široké spektrum náhradných dielov pre nákladné ale aj pre osobné autá. Špekulácie nad tým, že ponúkajú nekvalitné výrobky sú nepravdivé. Svoju reputáciu si práve naopak zlepšujú. Spokojných zákazníkov neustále pribúda, tak prečo by ste sa k nim nepridali aj vy?

Repasovanie brzdových strmeňov na vašom starom aute

Pre dostatočné brzdenie by ste nemali zanedbať aj stav brzdových strmeňov. Zdá sa vám, že tie vaše sú veľmi opotrebované? Myslíte si, že ich potrebujete repasovať? V tom prípade opäť zavítajte na skvelú stránku tirshop.sk, kde vám takéto kvalitné repasované brzdové strmene ponúkajú.

Čo však vaše štartovacie vzduchové ventily?

Štartovacie vzduchové ventily

Zdá sa vám, že vaše štartovacie vzduchové ventily nepracujú tak ako by mali? V tom prípade siahnite po spoľahlivých vzduchových ventiloch od tirshop.sk. Nemusíte sa báť, že ventil od tirshop.sk bude prepúšťať toľko vzduchu ako doteraz. Zabezpečte si spoľahlivé štartovanie – investujte do kúpy nového vzduchového ventilu.

Leave a Comment