Móda a krása

Starostlivosť o vlasy

Vedeli ste o tom, že vlasom sa hovorí, že sú našou korunou krásy? Nie nadarmo sa to hovorí, je to tak. Predstavte si, keby ste išli po ulici a zbadali by ste ženu so strapatými rozlietanými vlasmi, ktoré by jej vietor svojou silou len tak nadvihoval. Pohľad na mastnú hlavu ženy nie je moc príjemný a vôbec nie príťažlivý. Veď ktorý muž by sa za ňou obzrel? Skôr by sa zhrozil a utekal by kým by mu nohy stačili. Dáme vám pár rád ako sa postarať o svoje neskrotné vlasy. Skrotíte ich jedine vy. Tento boj je len na vás. Tak poďte bojovať!

shutterstock_170328704

Boj proti lupinám

Lupiny. Každá z nás sa určite raz za život stretla s týmto postrachom. Vieme, že radšej by ste sa nimi najradšej nestretli, avšak bolo to tak. Ako ich vyhnať z vašej hlavy? Ako zabrániť tomu, aby sa už nikdy nevrátili? Dá sa bojovať proti tomuto silnému súperovi? Samozrejme, že dá. V obchodoch nájdete neskutočné množstvo šampónov na boj s lupinami. Čo však si nechať radšej poradiť od starých mám? Kedysi si naše staré mamy pomáhali bylinkami, ktoré nazbierali na poli a na lúkach. Dnes ak chceme odstrániť lupiny, musíme zájsť do obchodu a vybrať si z mnohých šampónov na lupiny. Ktorý je ten správny? Kto sa v tom má vyznať! Nemusíte ísť do obchodu, stačí výjsť na najbližšiu lúku a nazbierať si pár listov žihľavy. Žihľavová kúra vám zabezpečí regeneráciu pokožky na hlave. Žiadna chémia, len príroda. Tak prečo si to nezjednodušiť?

Boj proti lupinám ste už vyhrali, ale ako zabrániť tomu,aby sa vám tak nemastili?

Boj proti mastnote

Vaše vlasy zastihla mastnota? Ako zabrániť tomu, aby sa vám každý deň mastili vlasy? Máme pre vás riešenie! Pozorne čítajte! Stačí ak prestanete používať zbytočne predražené šampóny a spoľahnete sa zas a znova na žihľavu. Žihľava je zázračná. Nielen že ju môžete piť vo forme žihľavového čaju, môžete ju aplikovať na vlasy. Stačí ak si vlasy prelejete žihľavou vylúhovanou v horúcej vode a vaše problémy začnú postupne ustupovať. Samozrejmosť je snažiť sa vydržať bez umývania vlasov aspoň 3-4 dni. Pravidelným umývaním vlasov sa totižto vlasy rýchlejšie mastia. Trošku paradox, ale je to tak.

Starajte sa o svoje vlasy čo najviac ako môžete. Sú predsa vašou korunou krásy!

Leave a Comment