Komerčné články

Robí vám technika zle? Zavolajte o pomoc

Je jedno, či držíte v ruke smartfón prvýkrát v živote alebo ho používate dennodenne už dlhé roky. A nezáleží ani na tom, či to je smartfón, tablet, televízor či počítač. Technika si pre vás vždy pripraví nejaké prekvapenie, s ktorým ste nerátali. Niektoré problémy sa dajú našťastie vyriešiť aj tak, že iba zoberiete telefón do ruky a zavoláte niekomu, kto vám dokáže poradiť. Lenže kam? To je miliónová otázka, ktorej odpoveď vám dokáže ušetriť pri riešení problému desiatky minút a tri kýble vašich nervov.

shutterstock_129038348

Na koho sa obrátiť? 

Trápia vás vyššie spomenuté veci? Alebo si potrebujete nastaviť e-mail či odstrániť malware na vašom počítači? Neviete si aktualizovať softvér na vašom smartfóne či prekopírovať kontakty? Nastaviť si modem a ani router nepatrí medzi najjednoduchšie záležitosti, kam sa obrátiť? Chce vás o nervy pripraviť váš satelit, televízia či hracia konzola? Zavolajte na číslo  0800 800 700 alebo navštívte Pojdeto.sk a vyriešte váš problém. Nestrácajte čas, nikde nechoďte a vyriešite všetko cez telefón alebo online.

Je problém vážnejší ako vážny?

Nie každý problém sa dá vyriešiť cez telefón alebo online. Škoda, čo? No našťastie, žiadny problém nie je taký veľký, aby sa nedal vyriešiť. Máte pokazený mobil? Navštívte servisný kiosk Pôjdeto v Žiline, Trnave alebo Bratislave a nechajte odborníkov poskytnúť svoju mobilnému telefónu prvú pomoc. Rýchlu prvú pomoc, pretože mobil budete mať opravený na počkanie alebo najneskôr do 4 dní. Samozrejme, kiosk môžete navštíviť aj vtedy, keď chcete ochrániť svoj smartfón pred nástrahami tohto sveta – ochranná fólia, tvrdené sklo či vyčistenie telefónu.

Hnevajú vás satelit či televízia?   

Samozrejme, že nebudete montovať satelit zo strechy alebo niesť telku pod pazuchou, jednoducho požiadajte o výjazd a technik príde ku vám domov. Nenervačte sa pri pokusoch a spojazdnenie. Nejde to? Pôjde to, technik sa o to postará. Či už cez telefón, online, u vás doma alebo vo firme.

Leave a Comment