Komerčné články Móda a krása

Prečo sa vám oplatí priplatiť si za topánky

Ako hovorila mama Forresta Gumpa – topánky vždy dokážu o človeku prezradiť veľmi veľa. Minimálne to, odkiaľ pochádza a kam smeruje. To je zrejme pravda, no okrem toho dokážu prezradiť aj to, či ich majiteľ má vkus. Niekedy je však problém nájsť topánky, ktoré sú zároveň pekné aj pohodlné. Zrejme je to podobné ako pri trojuholníku služieb – na jeho vrcholoch sú tri vlastnosti služby – kvalitná, rýchla a lacná a z nich si môžete vybrať ktorékoľvek dve, tri nebudete mať nikdy. Pripravte sa však na to, keď chcete rýchlu a kvalitnú službu, priplatíte si. A to isté platí pri topánkach.

Lodičkami s uzatvorenou špičkou vždy očaríte

Lodičkami s uzatvorenou špičkou vždy očaríte

Nebojte sa priplatiť si za kvalitu

Veľa ľudí chce ušetriť, a tak si radšej kúpi lacné topánky za pár eur. Tie im však nevydržia ani rok a musia ich kupovať znova a znova a znova. Týmto spôsobom zaplatia za nekvalitné topánky oveľa viac, ako keby si kúpili jedny poriadne. Topánky Rieker vydržia minimálne niekoľko rokov – poctivá koža, pevná podrážka, pohodlná vložka a to všetko spojené do jedného celku. Pri tejto značke nie sú výnimkou ani ľudia, ktorí svoje „riekerky“ nosia aj viac ako 5 rokov. Jeden a ten istý pár.

Ďalšia kvalita, ktorá vydrží

Vyznať sa v tom kvante všetkých značiek, ktoré dnes nájdete na trhu, nie je nič jednoduché. Existujú však značky, ktoré si svoju kvalitu nielen držia, ale stále ju posúvajú vpred. Medzi takéto značky patria aj topánky Bugatti. Istotne vámako prvá otázka napadne, či tieto topánky majú niečo spoločné s luxusnou značkou automobilov. Odpoveď je áno aj nie. Ako to je možné? Oficiálne nemajú okrem názvu spoločné nič, no neoficiálne majú spoločnú veľmi vysokú kvalitu.

Koža ako nástroj kvality

Kožené výrobky máme zafixované ako tie najkvalitnejšie. No nástupom rôznej ekokože a jej lacnej napodobeniny, začíname byť voči tomuto materiálu trochu skeptickí. Keď sa rozhodnete pre topánky značky Gabor, vaša viera v kvalitné kožené výrobky sa vám okamžite vráti. Všetky tieto vyššie spomenuté značky sú dôkazom toho, že keď sa rozhodnete priplatiť si za topánky, niekoľkonásobne sa vám to oplatí. Kvalitou, pohodlím a hlavne vašou spokojnosťou.

Leave a Comment