Auto-moto Komerčné články

Prečo by mal Opel Mokka parkovať vo vašej garáži? Toto vás presvedčí!

Hľadáte moderné, spoľahlivé a zároveň rodinné auto, ktoré vás podrží za každých podmienok? Opel Mokka je vozidlo, ktoré by sa malo stať členom vašej rodiny. Obľúbite si ho natoľko, že v ňom budete tráviť viac času, ako vo vlastnej posteli. Toto je dôvod prečo.

Zaujme na prvý pohľad

Máloktoré vozidlo získalo tak čistý a pútavý vzhľad ako najnovší model Opel Mokka. Na výber tak máte zo sivočiernej kombinácií farieb doplnených o červené detaily. Druhá varianta je v zelených farbách, aby ladila s farbou pohonu, keďže Opel ponúka aj elektrickú Mokku.

Bezpečnosť na prvom mieste

Okrem pútavého dizajnu musí byť Mokka dokonalá na cestách. Spĺňa aj túto požiadavku? Vzhľadom na ponúkané asistenčné systémy je špičková na cestách. Za vyzdvyhnutie stojí automatické núdzové brzdenie, maticové LED svetlomety či automatický tempomat.

Už máte pokrk upevňovania svojho telefonu do stojanu, aby ste mohli používať navigáciu? Opel Mokka ponúka 12-palcový združený displej, ktorý vám podá všetky dôležité informácie. Zároveň je vyvynutý tak, aby vás počas jazdy nerušil a vy ste sa mohli koncentrovať.

Tešia sa všetci

Posaďte sa do našej novej Mokky a pocíťte ten výhľad, ktorý majú všetci pasažieri. Ten najlepší však musí mať vodič. Vďaka 180° panoramatickej zadnej kamere vidíte všetko, čo sa za vami deje. Nemusíte sa tak báť o žiadného kolobežkára, že vám vôjde do cesty.

Neodolateľná trojica

Opel prišiel hneď s trojicou automobilov, z ktorých si vyberie naozaj každý. Spomínaná Mokka, ktorá by vám mala parkovať pred domom. Druhým na zozname je Opel Crossland, ktorý zastupuje pozíciu SUV. Jeho čaro spočíva v nebojácnosti, čo sa týka obrubníkov.

Ponúka komfortnú jazdu, ktorá dovolí vaším deťom zaspať a vás po dlhej ceste nebude bolieť telo. Trojicu uzatávara nový Opel Astra s Hatchback karosériou. Ponúka nadčasový dizajn, ktorý je spojený s bezpečnostnými asistenami. Je to vozidlo, na ktoré budete hrdý.

Leave a Comment