Komerčné články

Modernizácia verejného osvetlenia

Poznáte to. Prechádzate sa po sídlisku vo vašom meste a niektoré časti sú už po zotmení zahalené do úplnej tmy. Ako to je možné? Veď predsa by sa malo svietiť akonáhle sa zotmie, nie? Bohužiaľ to tak nie je. Buď je to tým, že mesto nemá peniaze na osvetlenie, alebo je to tým, že je mu prednejšie investovať do iných lokalít v meste a tým pádom niektoré sídliská a ulice ostanú zahalené do tmavého kabáta.

shutterstock_138951215

 

Poďme sa však pozrieť na možnú realizáciu iného typu verejného osvetlenia. Tento typ, ktorý ešte málokto z nás pozná. Začína sa však na trhu presadzovať. O aký typ verejného osvetlenia sa jedná?

Šetrné verejné osvetlenie

Počuli ste už o šetrnom verejnom LED osvetlení? Nie? V tom prípade by sme vám mali predstaviť firmu Ecologic, ktorá ma na starosti modernizáciu pouličného osvetlenia. V roku 2014 boli dokonca až taký fantastický v poskytovaní služieb, že získali medzinárodné ocenenie – LED mesto roka 2014 v strednej a východnej Európe. Prečo by vaše mesto nemalo investovať do tohto vynikajúceho spoľahlivého osvetlenia, keď vám ručíme za kvalitu a najmä šetrnosť tohto typu osvetlenia?

Kto vytvorí projekt LED osvetlenia?

Bojíte sa toho, že aj keby ste sa rozhodli pre tento typ pouličného osvetlenia, nemal by vám kto navrhnúť tento projekt? Zahoďte za hlavu všetky starosti. Je dôležité, keď všetky starosti s projektovaním osvetlenia necháte na firmu Ecologic. Vo svojom tíme majú dokonalých odborníkov, ktorí vášmu mestu vytvoria podrobný projekt LED osvetlenia. Neobávajte sa neodborných praktík, práve títo špecialisti z tímu Ecologic pripravia vášmu mestu ideálny plán šetrného osvetlenia.

Energetická úspora – LED svietidlá

Ak sa vaše mesto rozhodlo pre projekt verejného LED osvetlenia, určite sa zameralo na kvality LED svietidiel. Čo by sme tak povedali o známych LED svietidlách? Stačí si spomenúť len ich úspornosť. Financie vrazené do tohto moderného osvetlenia sa niekoľkonásobne vrátia. Nie je o čom špekulovať. Treba zabezpečiť toto šetrné osvetlenie po celom meste!

Leave a Comment