Praktické tipy

Kedy zistíte, že váš vzťah je na celý život?

Každá žena potom, ako si nájde partnera, túži vedieť, či partner, s ktorým je, je pre ňu ten pravý. V prvých mesiacoch a možno aj rokoch nedokážete presne zistiť, či partner je ten, s ktorým strávite zvyšok života. Môže sa ale stať aj výnimka. Podľa čoho teda spoznáte, že váš vzťah je na celý život?

Keď chce partner s vami tráviť čas pri každej voľnej príležitosti

Ak partner má úplne odlišné záujmy a namiesto toho, aby si v rámci svojho voľného času našiel čas na vás, uteká za kamarátmi, asi to nebude vzťah pre vás najideálnejší. Samozrejme, partneri majú právo stretávať sa s priateľmi. Nie však na úkor toho, aby trávili čas s partnerkou. Partner, ktorý vám dôveruje a ktorý vo vás vidí tú najlepšiu priateľku, je pre vás ten pravý.

Keď partner začne hovoriť o založení rodiny

Väčšinou práve ženy hovoria o rodine, zázemí. Keď vám ale váš partner sám navrhne, že by už bol čas si založiť rodinu, rozhodne to je ten pravý. Muž, ktorý chce rodinu, už netúži ďalej sa zabávať a užívať si slobodný život. Ak takéhoto partnera máte, môžete byť len rada. Máte doma poklad!

Kedy si uvedomíte, že základným pilierom vzťahu je komunikácia

Rozvodovosť na Slovensku neustále rastie. Treba si však uvedomiť, že ak partneri nedokážu spolu tráviť čas a nevedia komunikovať bez toho, aby sa nepohádali, zjavne sa k sebe nehodia. Niekedy je ťažké sa rozlúčiť s partnerom, ktorého milujete. Treba však myslieť na to, že sa vo vzťahu trápite a roky neuveriteľne rýchlo bežia. Je lepšie byť single, ako žiť vo vzťahu, v ktorom sa trápite, nemyslíte?

Leave a Comment