Komerčné články

Keď kongres, tak v Žiline!

Už dlhšiu dobu pokukujete po mieste, kde by sa dal zorganizovať dlho plánovaný kongres? Poradíme vám miesto – najlepšie miesto na Slovensku, na ktorom by sa dal zriadiť ten najlepší kongres. Vaši hostia by boli maximálne spokojní. Veď o to vám hádam aj ide, či nie? Určite áno. Neváhajte a bežte na stránku hotelgalileo.sk, kde nájdete úžasný hotel, v ktorom môžete zorganizovať ten najlepší kongres v histórii.

shutterstock_117828364

 

Kde sa nachádza tento ospevovaný hotel a čo všetko vám ponúka? Poďme sa na to pozrieť.

Do Žiliny na kongres

Už dávnejšie ste obdivovali mesto Žilina. Krásne námestia, na ňom pekné kaviarničky a príjemní ľudia. Túžili ste tam pracovať, poprípade aspoň raz za čas mať príležitosť tam zavítať? Teraz máte jedinečnú možnosť vycestovať na sever Slovenska – do Žiliny. Žilina je veľký dopravný uzol. Vy a ani vaši hostia nebudú mať problém sa dostať do tohto známeho krajského mesta. V tomto meste sa nachádza aj známy Hotel Galileo. Máte možnosť si usporiadať kongres v Žiline v najlepších priestoroch aké ste doteraz videli! Tak nad čím ešte váhate? Utekajte si zajednať ten najlepší termín. Hotel Galileo disponuje dvoma veľkými klimatizovanými miestnosťami a s jednou veľkou konferenčnou sálou, v ktorej môže byť spolu až 50 ľudí. Neuveriteľné!

Ubytovanie pre hostí počas kongresu

Ak sa však obávate toho, že nebudete mať kde ubytovať svojich hostí, tak ste na veľkom omyle. V tomto ospevovanom hoteli máte možnosť zajednať nocľah pre svojich hostí. Hotel Galileo ponúka luxusné izby a najmä ponúka ich za výbornú a dostupnú cenu. Stačí sa len obzrieť po lacnom ubytovaní v Žiline a uvidíte, že lepšiu ponuku ubytovania nenájdete. Hotel Galileo je zo všetkých hotelov v Žiline ten najlepší.

Pustite sa do organizácie kongresu. Vyberajte Hotel Galileo.

Leave a Comment