Móda a krása Zdravie

Čoho sa musíte držať, ak chcete schudnúť?

Po dlhej zime túžime schudnúť nejaký ten kilogram. Bohužiaľ niekedy aj keď sa snažíme, nedokážeme výraznejšie zhodiť. Ak ste zúfalé a neviete, ako zhodiť nadbytočné kilogramy, potom bude dobré, aby ste si prečítali nasledujúce riadky. Poradíme vám, čoho by ste sa mali držať, aby sa dostavil dlho očakávaný výsledok.

Neporušenie diéty

V prvom rade musíte mať pevnú vôľu. Keď si určíte pravidlá, snažte sa ich dodržiavať. Akékoľvek porušenie diéty a pravidiel, ktoré ste si stanovili, vás odďaľuje od vytúženého cieľa. Myslite na to. Hold, musíte mať pevnú vôľu, ak chcete zberať úrodu.

Pravidelné stravovanie

V žiadnom prípade nevynechávajte jedlo. Tým, že nebudete pravidelne jesť, neschudnete, práve naopak, ešte viac priberiete. Necháte sa vyhladovať a následne sa prepcháte. Myslíte si, že takto schudnete? V žiadnom prípade! Jedzte často a menšie porcie. Samozrejme sa vyhýbajte ťažkým mastným a vyprážaným jedlám. Váš žalúdok sa vám odvďačí.

Nevyhýbajte sa ovociu a zelenine

Možno sa vám to bude protiviť. Naučte sa viac jedávať ovocie a zeleninu. Skúste namiesto príloh dávať zeleninové šaláty, robievajte si ovocné šťavy, ale hlavne – zamerajte sa na listovú zeleninu.

V tomto skorom jarnom období vyhľadávajte pokrmy s medvedím cesnakom.

Bez pohybu to nepôjde

Schudnúť bez pohybu? To sa jednoducho nedá. Okrem zdravšieho stravovania sa musíte sústrediť aj na pohybové aktivity. Beh, bicyklovanie, plávanie, ale aj fitko vám pomôžu zhodiť kilogramy v rizikových partiách a vybudovať si tak top postavičku do plaviek.

Leave a Comment