Komerčné články Móda a krása Zdravie

Chodidlá si cez leto zaslúžia viac pozornosti

Letné mesiace sa pomaly, ale isto blížia. Nám sa začína dovolenkové obdobie, deťom prázdniny. Okrem toho, že si pôjdete oddýchnuť k moru, nesmiete zanedbávať starostlivosť o svoju pokožku. Mnohé ženy zabúdajú najmä na chodidlá, ktoré v letných mesiacoch extrémne trpia.

Nielenže im pokožka na chodidlách tvrdne, začína sa objavovať aj mykóza nechtov, čo na pohľad nie je nič príjemné. Dámy, ak chcete mať krásne nohy aj počas letných mesiacoch, nezanedbávajte starostlivosť o svoju pokožku. Pravidelne odstraňujte stvrdnutú pokožku. Používajte na to kvalitnú pemzu, ktorá vám stvrdnutú a na pohľad nepeknú pokožku behom krátkej chvíle odstráni bez najmenších problémov.

Pozor si dávajte aj na bradavice. Odstránenie bradavíc je zdĺhavý proces. Nie zakaždým vám pomôže odstrániť bradavice prípravok od lekára, z lekárne. V prírode nájdete rastlinky, ktoré vám pomôžu odstrániť bradavice, ale pozor, musíte ich začať ošetrovať už v rannom štádiu, teda keď budú ešte úplne maličké. Akonáhle zbadáte, že sa vám začnú tvoriť bradavice, zájdite k špecialistovi, alebo si nájdite v prírode lastovičník väčší.

Chodidlá si cez leto zaslúžia viac pozornosti. Pravidelne si pokožku (najlepšie večer) hydratujte, odstraňujte stvrdnutú kožu a sledujte, či sa vám na chodidlách neobjavujú bradavice.

Leave a Comment