Komerčné články Móda a krása

Čo si muži všímajú na ženách ako prvé?

Aj vás zaujímalo, čo si muži všímajú na ženách ako prvé? Určite ste si mysleli, že ich zaujmú prsia, zadok a nohy, ale toto nie je všetko. Muži si všimnú aj tieto partie ženského tela, o tom nepochybujte. Nie sú pre nich však až také dôležité, ako tieto partie, o ktorých si teraz povieme.

Oči

Oči – zrkadlo duše. Aj vám to niečo hovorí? Páni si nevšímajú len to, aký veľký máte zadok a či prsia nie sú len lentilky pod kobercom. Oči ich zaujmú hneď pri prvom stretnutí. Ak spozorujete, že sa vám muž pri konverzácii díva až podozrivo dlho do očí, je zjavné, že sa mu páčite, a to nezávisle od toho, či ste si zuby pred odchodom na rande bielili bieliacimi pásikmi, alebo nie.

Úsmev

Žena dokáže dostať do kolien každého muža, keď sa na neho usmeje. Ak však zanedbáva starostlivosť o chrup, nemusí to dopadnúť takto, ale skôr opačne – muž si uvedomí, že ho daná žena nepriťahuje. Aj taká drobnosť ako krásne biele zuby rozhoduje, či okolie dokážete zaujať, preto nepodceňujte starostlivosť o ne a dôkladne si ich čistite zubnou kefkou, zubnými niťami, ale aj overenými bieliacimi pásikmi.

Leave a Comment