Praktické tipy

Čo musíte vedieť ešte predtým, ako začnete plánovať svadbu?

Svadba – deň D, na ktorý sa tešia  mnohé páriky. Za týmto krásnym dňom sú dni plné behania, vybavovania, zháňania, zdobenia, pečenia a mnoho iného. Ak aj vy plánujete s partnerom / partnerkou deň D, skúste sa držať týchto rád.

shutterstock_189705860

Držte sa svojho štýlu

Ak ste sa na začiatku rozhodli pre konkrétny štýl prípravy svadby, tak sa ho držte. Zbytočné špekulácie vám narobia zbytočne veľa stresov a samozrejme aj množstvo obmien, ktoré vám zaberú veľa času. Ak ste mali v pláne jeden konkrétny štýl zdobenia svadobnej sály, tak sa ho držte. Obmeny vám zbytočne zabijú čas a aj množstvo pozitívnej energie.

Chcete ušetriť? Vyrobte si niečo aj samy.

Ak potrebujete ušetriť nemalú sumu, skúste premýšľať nad tým, že si ozdoby namiesto kúpy vyhotovíte sami. Zapojte svoje kamarátky/ kamarátov a rodinných príbuzných a vyzdobte si svadobnú sálu svojpomocne. Ešte predtým ako si začnete niektoré veci vyrábať sami, prerátajte si, koľko vás výjde materiál na výrobu. Niektoré nevesty nemajú kreatívneho ducha a nevedia si vytvoriť svojpomocne niektoré dekorácie. Ak cítite, že práve vy ste na to stvorená, pustite sa do toho. Budete mať dobrý pocit.

Žiadne šetrenie na fotografiách

Ak plánujete vynechať služby profesionálneho svadobného fotografa, ešte si to premyslite. Nie je nad to mať profesionálne vytvorené a upravené fotografie ako fotografie vytvorené na nekvalitnom fotoaparáte alebo na mobile. Takéto fotografie sú spomienkou na celý život. Vyhľadajte si profesionála, ktorý zachytí každý okamih vášho dňa D.

Zapojte aj partnera do komunikácie

Niektoré nevesty radšej vynechávajú svojich partnerov z komunikácie s fotografmi, kvetinármi a inými zodpovednými osobami, ktoré pomáhajú organizovať svadobný deň. Dámy, zapojte aj svojho partnera do komunikácie. Vynikajúcim riešením ako byť pri všetkom, je vytvoriť si spoločný email, na ktorý budú mať obaja partneri prístup. Zjednodušíte si tým proces plánovania vašej svadby.

 

 

Leave a Comment