Komerčné články Praktické tipy

Ako vybrať kvalitné náušnice?

Chystáte sa svojej polovičke vybrať nové náušnice, no neviete, podľa čoho ich vyberať a na čo sa pri výbere zamerať? V tomto článku vám dáme niekoľko jednoduchých tipov, na čo si pri výbere náušníc dávať pozor!

Hneď na úvod máme jeden z najdôležitejších tipov – ak vyberáte náušnice, dbajte na ich kvalitu. Totiž, jedine kvalitné a značkové náušnice spravia očakávanú radosť. Nekvalitné a neznačkové náušnice rozoznáte už na prvý pohľad, ich cena sa jednoducho oklamať nedá. Ak si svoju polovičku, respektíve človeka, ktorému chcete náušnice darovať, skutočne vážite, dajte si na kvalite vyberaných náušníc záležať a nešetrite na nich. Náušnice za pár eur prakticky žiadnu ženu nepotešia, niektoré ženy ich dokonca pochopia ako urážku. To predsa nechcete.

Ako rozoznať kvalitné náušnice od tých nekvalitných? Jednoducho – kvalitné náušnice nekúpite v supermarkete či nejakom miestnom neznačkovom zlatníctve, ale u overených obchodníkov so šperkami, ktorí majú dlhoročnú tradíciu. Napríklad, od výrobcu Tous, ktorý pochádza zo Španielska a výrobe šperkov sa venuje už od roku 1920. V ponuke Tous nenájdete nielen náušnice, ale aj mnoho ďalších šperkov. Nateraz však zostaňme pri náušniciach. Už viete, že treba vyberať značkové náušnice od overených predajcov. No čo ďalej?

Na tvare záleží

Jedným z najdôležitejších aspektov náušníc je ich tvar, respektíve veľkosť. Ono sa to možno nezdá, no náušnice vedia do výraznej miery opticky zmeniť tvár ženy. Práve preto je dôležité vyberať náušnice podľa typu tváre, ktorým disponuje daná žena, pre ktorú náušnice vyberáte. Aké typy tvárí poznáme? Ak by ste si túto problematiku začali podrobnejšie študovať, prišli by ste na to, že existujú desiatky rôznych tvarov tvárí, v ktorých je komplikované sa zorientovať. V jednoduchosti však poznáme dva základné typy tváre – podlhovastú a okrúhlu. Ak má žena okrúhlu tvár, kupujte jej náušnice, ktoré sú dlhšie a užšie. Naopak, ak má žena podlhovastú tvár, ideálnym riešením sú náušnice, ktoré sú kratšie, no širšie.

Vhodne zvolené náušnice opticky zrovnajú tvár a spravia ju súmernejšou, čo žena rozhodne ocení. A, samozrejme, ak má dotyčná žena, pre ktorú vyberáte náušnice, viac-menej súmernú tvár, vybrať jej môžete prakticky akékoľvek náušnice s akýmkoľvek tvarom.

Typy a materiály

Tous používa na výrobu náušníc tie najprémiovejšie materiály. Vyberať môžete náušnice z klasického zlata a striebra, k dispozícii sú však aj náušnice z bieleho zlata, ružového či žltého striebra. Nehovoriac o tom, že náušnice môžu byť doplnené o rôzne cenné ozdoby, či už diamanty, perly, alebo iné drahokamy a polodrahokamy. Výber konkrétnych náušníc už ostáva len na vašej kreativite. Skúste sa vcítiť do kože danej ženy, čo by sa jej páčilo.

Veríme, že v našich tipoch ste aj vy našli prínosné informácie a vyberiete náušnice, ktoré potešia!

Leave a Comment