Komerčné články Praktické tipy

Ktoré trendy nesmú v roku 2020 chýbať vo vašej obývačke? Máme pre vás 3 tipy!

Chcete, aby vaše bývanie vyzeralo štýlovo a moderne? Pripravili sme si pre vás 3 tipy na zariadenie obývačky, aby váš domov šiel s dobou, no zároveň, aby ste sa v ňom cítili skvelo!

Možno sa pýtate, prečo sa zameriavame práve na obývačky a nie na interiér ako celok. Nuž, je to práve obývačka, ktorá je reprezentatívnou miestnosťou celého obydlia. V obývačke trávite veľa času relaxom, je tak dôležité, aby ste sa v nej cítili dobre. No zároveň, obývačka je miestnosťou, kde vítate všetky návštevy, je tak dôležité, aby mala určitý punc reprezentatívnosti. Na základe zariadenia obývačky si každá návšteva spraví názor na zvyšok obydlia. Čo by teda mala mať každá dobrá obývačka v roku 2020?

1. Sedacia súprava je základ

Je to skutočne tak, sú to práve sedacie súpravy, ktoré sú akýmsi jadrom celej obývačky. Sedačka by mala byť estetická na pohľad, no zároveň čo najpohodlnejšia. Spojiť tieto dve vlastnosti je dosť náročné, odporúčame tak vyberať sedačky od overených značkových výrobcov, ktorí sú zárukou spokojnosti. Moderným trendom sú rohové sedačky a živé farby poťahov.

2. Zlaďte si nábytok

Okrem sedačky je dôležitý aj výber okolitého nábytku. Trendom sú buď moderné nábytky, ktoré sa vyznačujú jednoduchým dizajnom, alebo tradičný nábytok s puncom histórie. Nábytok sa snažte vhodne farebne zladiť, neutrálnymi farbami – bielou, sivou, čiernou a hnedou, nikdy nič nepokazíte. Ideálne je, ak sa vám nábytok podarí zladiť aj so sedačkou. Pri výbere môžete využiť vyhľadávač nábytku.

3. Akú farbu stien zvoliť?

Nemalou dilemou je častokrát aj výber správnej farby steny. Aj v tomto prípade platí, že neutrálnymi farbami nikdy nič nepokazíte, ak však máte dostatok odvahy, dobrým moderným riešením sú aj exotickejšie farby – rubínovo červená, či jemná zelená. Takéto farby sa však náročnejšie kombinujú s okolitým nábytkom.

Veríme, že naše tipy vám pomohli a zariadite si aj vy modernú obývačku, na ktorú budete právom hrdí!

1 Comment

Leave a Comment