Komerčné články Praktické tipy

Ako si jednoducho zahrať v online kasíne DoubleStar

Čo ponúka jedno z najznámejších slovenských online kasín DoubleStar? Radi vám poradíme, ako získať lákavý kasínový bonus, či otáčky zadarmo.

Online kasíno DoubleStar

Medzi najznámejšie slovenské online kasína, patrí nepochybne kasíno DoubleStar, ktoré prevádzkuje trenčianska spoločnosť Program spol. s.r.o. Jeho vznik sa datuje od roku 2019. Hneď na začiatku musíme zdôrazniť, že kasíno DoubleStar má pochopiteľne licenciu vydanú Úradom pre reguláciu hazardných hier (www.urhh.sk).

A čím vás kasíno DoubleStar priláka? Určite vás zaujme skutočnosť, že si môžete zahrať až na viac ako 150 automatoch – 3 aj 5 valcových, pričom ich počet sa stále rozrastá. Ponúkne vám aj možnosť zahrať si blackjack, rulety alebo kartové hry. Tešiť sa môžete na rôzne bonusy, promoakcie a cashbacky.

Vďaka registrácií v kasíne získate zaujímavé bonusy, alebo free spiny, ktoré vám môžu priniesť šťastie v hrách. Hry v kasíne DoubleStar sú dostupné aj v mobilnej verzii, pričom ich pravidlá sú rovnaké, ako pri hrách na počítači.

Pokiaľ chcete hrať len pre zábavu a bez rizika, môžete si vyskúšať automaty aj bez registrácie zdarma. Postačí, ak navštívite stránku kasína a zvolíte možnosť hrať pre zábavu.

DoubleStar vstupný bonus až 1000 Eur

Prekvapenie pre nových hráčov, hneď na vstupe. DoubleStar kasíno pripravilo pre hráčov vstupný bonus až 1000 Eur. Závisí však na výške vášho prvého vkladu na váš hráčsky účet.

Ako získate 33 voľných otáčok zdarma za registráciu

Ak sa zaregistrujete a vložíte do hry aspoň 5 Eur. Po prvom roztočení na ľubovoľnom výhernom automate, získate až 33 Free spinov zadarmo. Tieto Free spiny sa viažu k hre Respin Joker.

Získajte počas utorkov a piatkov až 60 Free spinov zadarmo

Príďte za zábavou do online kasína každý utorok a piatok. Roztočte hru na ľubovoľnom automate a po odohraní určitej čiastky, môžete dostať až 60 voľných zatočení zdarma.

Záleží na vás, akú sumu na automatoch pretočíte. Napríklad ak pretočíte 100 Eur, získate 20 voľných otáčok. Za pretočenie 200 € získate ďalších 20 voľných spinov a rovnako za otočenie čiastky 300 € získate ďalších 20 točení zdarma.

Ak by ste chceli vyskúšať hru v online kasíne DoubleStar a neviete, ako začať, odporúčame vám prečítať si návod v tomto článku.

Vyskúšajte šťastenu pri hrách v online kasíne DoubleStar a príjemne sa bavte.

Zákaz hrania hazardných hier osobám mladším ako 18 rokov. Hazardné hry predstavujú riziko vysokých finančných strát. Nadmerné hranie prináša so sebou možné zdravotné riziká.

Leave a Comment