Komerčné články Praktické tipy

Aké písacie potreby sa vám zídu do školy či do kancelárie?

Chystáte svoje deti do školy a premýšľate o tom, aké písacie potreby by sa im mohli pri vyučovaní hodiť? Odpoveďou je, že takmer všetky od výmyslu sveta. Poctivému žiakovi dnes už nepostačí jedno obyčajné pero a jedna ceruzka. Možnosti písania ručne sú rozšírené o rôzne typy pier a ďalších písacích pomôcok, s ktorými bude pre vaše dieťa radosť chodiť do školy.

Ak trávite svoj pracovný čas v kancelárii a preferujete ručne písané poznámky pred písaným textom v notebooku, máme niekoľko skvelých typov aj pre vás, milovníkov ručne písaného a farebne vyznačeného textu. Písanie poznámok nemusí byť len povinnosťou, ale môže byť aj príjemne stráveným, hravým časom.

Rôzne typy pier

Písacie potreby, konkrétne pero, sú pre človeka v živote veľmi dôležité. Počas školských čias totiž môžete pero v škole požičať niekomu, kto si to svoje zabudne a urobiť tým dobrý skutok. Na pero si môžete umiestniť aj svoje logo firmy, čím sa zviditeľníte a urobíte si dobrú reklamu. Pero sa v prípade nutnosti vždy hodí, pre zapísanie akejkoľvek rýchlej poznámky či dôležitého odkazu. Perá dnes nájdeme v rôznych podobách, najčastejšie sú guľôčkové perá. Zaujímavosťou sú napríklad keramické či plniace perá. Každé má svoje špecifické vlastnosti, s ktorými môže vaše písmo vyzerať odlišne.

Skvelá pomôcka pre fotogenickú pamäť

Ak vám pomáha pri zapamätaní si textu jeho farebne odlíšené prevedenie, skvelým pomocníkom pre vás budú farebné perá. Môžete si vybrať napríklad medzi gélovými perami alebo zvýrazňovačmi či rôznymi fixkami, ktoré váš text odlíšia a sprehľadnia. K písacím potrebám sa vám budú hodiť aj náplne do pier či tuhy do ceruziek či kružidla. S pekným perom môže byť pekné aj vaše písmo, a to bez ohľadu na to, či je to krasopis alebo menej úhľadné písmená.

Leave a Comment