Komerčné články Móda a krása Praktické tipy

Ako na krásne a zmyselné pery? Pomôže botox pier

Niektorým ženám príroda nadelila nádherné zmyselné pery, iné s tými svojimi nie sme spokojné. Nie všetko vyrieši vhodný make-up a niekedy je dobrým pomocníkom botox pier.

Naše pery môžu mať rôzne vady. Nemusí sa nám zdať byť dostatočným ich objem. Inokedy nie sme spokojné s ich tvarom. Vekom tiež pery strácajú objem. Môžu byť ovisnuté a scvrknuté, extrémne presušené a bez správnej farby. Vo všetkých týchto prípadoch je dobrým pomocníkom botox pier.

Botox pier využívajú ženy každého veku

U mladších ročníkov je cieľom pery zväčšiť a vytvarovať, u starších pomáha s omladením pier. Na zväčšenie sa používajú injekčné implantáty na báze kyseliny hyaluronovej. Ide o miniinvazívny zákrok, ktorého sa nie je potrebné báť. Aj obsah implantátu je pre ľudské telo veľmi prirodzený. Gél sa vstrekuje ihlou do kože v mikrodávkach tak, aby sa pery krásne vyformovali. Efekt je viditeľný okamžite a má pomerne dlhotrvajúci účinok, nie však trvalý. Zákrok je preto nutné po čase opakovať. Obvykle efekt zákroku vydrží 6 až 12 mesiacov.

Krása, ktorá nebolí

Kyselina hyaluronová sa aplikuje po nanesení anestetického krému a až následne sa robí zákrok tenkou ihlou či kanylou. Klientka odchádza ihneď po zákroku domov. Nie je nutná žiadna hospitalizácia ani dohľad lekárskeho personálu.

Rekonvalescencia nie je dlhšia ako tri dni. Pár hodín po aplikácii sú v mieste vpichu viditeľné stopy sčervenania. Maximálne tri dni môže byť viditeľné opuchnutie, alebo modriny v ošetrovanej oblasti. Po troch dňoch sa však obvykle všetko vráti do normálu a vy si užívate už len krajšie, plnšie, lepšie tvarované a mladistvejšie pery. Výhodné je sa tri dni po zákroku vyhnúť pobytu na slnku aj make-upu.

Botox pier u FRAIS

Nechajte modeláciu a zväčšenie svojich pier na odborníkoch. Špecialistov nájdete v inštitúte zdravia a krásy FRAIS. Klinika sa zameriava na plastickú chirurgiu, estetickú a laserovú medicínu, dermatológiu, lekársku kozmetiku, estetickú a všeobecnú gynekológiu a antiageing medicínu.

Leave a Comment