Komerčné články Móda a krása Praktické tipy

5 tipov na pohodlné oblečenie, v ktorom budete krásna

Mnoho žien sa snaží obliekať veľmi elegantne, pričom si môžu myslieť, že v tomto oblečení budú krásne. Samozrejme, na tom nie je nič zlé. Každá žena môže považovať za krásne niečo iné. Elegantné oblečenie však väčšinou nie je zároveň to pohodlné. Cítiť sa krásne a pohodlne zároveň nie je vôbec jednoduché.

Ak denne chodíte do práce, možno sa ráno ponáhľate, potrebujete sa postarať o svoju rodinu a v tom prípade krásne oblečenie nemusí byť najpohodlnejšie. My vám však v tomto článku poskytneme rady, vďaka ktorým budete vyzerať nielen krásne, ale budete sa cítiť aj pohodlne. Nie je to totiž nič zložité.

Tip 1: Majte v šatníku obľúbenú klasiku

Čo znamená mať v šatníku klasiku? Sú to kúsky, ktoré si budete môcť obliecť počas akejkoľvek sezóny! Nadčasové oblečenie je nevyhnutnosť v každom ženskom šatníku, pretože sa veľmi dobre kombinuje a nemusíte ho vymieňať každú sezónu. Stavte na kvalitné dámske oblečenie – to sa v ženskom šatníku nikdy nestratí! Čo k nemu patrí?

Základom je to, čo potrebujete nosiť počas bežného dňa a v čom sa budete cítiť pohodlne zároveň. Je však praktické vlastniť aspoň jedny pekné dámske džínsy, dobre padnúce sako a takzvané malé čierne – pekné elegantné šaty, ktoré sa hodia na viacero príležitostí.

Dnes je však móda otvorená aj kombinovaniu a vy preto nemusíte váhať zladiť aj oblečenie, ktoré za bežných okolností spolu nenosíte – ako sú šaty a tenisky. Táto kombinácia je v súčasnosti vysoko aktuálna. Budete stále krásna, ale rovnako sa budete cítiť aj pohodlne, čo je dôležité. V každom prípade, niekoľko obľúbených stálic v šatníku vám vždy pomôže vyčarovať pekný a pohodlný outfit.

Tip 2: Stavte na kvalitné oblečenie a značky

Niekedy je menej viac. Čo to znamená? Zamerajte sa skôr na to, aby ste vlastnili niekoľko kvalitných a značkových druhov oblečenia, než množstvo odevu, ktoré nebude po niekoľkých praniach vyzerať pekne.

Značkové oblečenie je okrem iného zvyčajne vyrobené aj z oveľa kvalitnejšieho materiálu, čo pre vás znamená príjemný pocit pri nosení. Stavte, napríklad, na značku Guess. Je na vás, či sa rozhodnete pre jeden druh odevu tejto značky, ktorý je pre vás dôležitý. Prípadne si zaobstarajte aj niečo viac. Čo je však dôležité je to, že kvalita znamená určitý komfort.

Tip 3: Zaobstarajte si krásne ženské tenisky

Ako sme už spomenuli, krásne nemusíte vyzerať vždy iba vo vysokých podpätkoch. Aktuálne móda diktuje zaujímavejšie kombinácie a vy tak hravo môžete voliť tenisky so šatami či so svetríkom a so sukňou. No nie je to skvelé? Takúto kombináciu si môžete obliecť aj do práce.

Dôležité však je zvoliť si tenisky, ktoré vyzerajú pekne. Dámske tenisky sú rovnakým základom ako klasické čierne lodičky, preto si určite minimálne jedny zaobstarajte. A pohodlie je zaručené!

Tip 4: Vyberajte si oblečenie, ktoré lichotí vašej postave

V neposlednom rade budete krásne vyzerať a pohodlne sa cítiť hlavne vtedy, keď budete mať na sebe oblečenie, ktoré vám naozaj padne. Nevyberajte si preto to, čo je vám už trochu malé alebo naopak veľké. Ak je to možné, vždy si oblečenie pred kúpou poriadne vyskúšajte, prípadne si nechajte poradiť od okolia. Ak celý deň nervózne poškuľujete po tom, či je váš výstrih príliš hlboký alebo nie, nie je to ono.

Tip 5: Nezabudnite sa starať o seba

Nič však nepridá na vašej kráse tak, ako keď sa staráte sama o seba. Základom je obliekať sa správne v každej sezóne. Ak počasie nepraje viac letnému oblečenie, zbytočne to nepreháňajte a oblečte sa do chladného počasia. Kameňom úrazu môže byť práve odhalený chrbát a jeho prechladnutie by mohlo spôsobiť zdravotné problémy. Počuli ste už pojem Mojžišovej metóda? Je to fyzioterapeutická metóda, ktorou sa riešia problémy sterility u žien. Vaše zdravé ja sa prejaví aj vaším krásnym zovňajškom, preto si dajte na ňom záležať.

Leave a Comment