Móda a krása Praktické tipy

Zásnubné prstene musia byť výnimočné

Komu by sa nepáčilo nosiť zásnubný prsteň?  Okrem toho, že sú tak krásne, sú tiež symbolické a zmysluplné.  Tieto prstene sú hmatateľným vyjadrením prísľubu nekonečnej lásky a taktiež spôsobom, ako ukázať svojmu partnerovi, koľko pre vás znamená. Zásnubné prstene sú často darmi pri zvláštnych príležitostiach. Počet kameňov v zásnubnom prsteni večnosti môže často znázorňovať počet rokov, ktoré spolu párik strávil. V dnešnej dobe stále viac a viac párov volí práve tento štýl spomedzi tradičných možností zásnubných prsteňov alebo svadobných obrúčok. 

Nosenie zásnubných prsteňov  nevyžaduje žiadne pravidlá ani protokol.  V konečnom dôsledku, o tom ako ich nosiť, alebo na akú príležitosť, rozhoduje iba ich majiteľ.  Existuje však niekoľko tradičných usmernení, ktorými by sa ženy mohli riadiť, aj keby len z rešpektu k týmto tradíciám. 

Nová svadobná obrúčka 

Manželské páry nosia jednoduché svadobné obrúčky ako symbol svojej záväznej lásky, čo je rovnakou symbolikou, akú ľudia prikladajú zásnubným prsteňom.  Čo ich teda navzájom odlišuje?  Rozdiel spočíva iba v ich dizajne. Zásnubné prstene sú zdobené diamantmi a drahými kameňmi v jednej línii, ktoré tvoria kruh alebo polkruh. V porovnaní s obyčajnými snubnými prsteňmi lepšie zobrazujú myšlienku slova „navždy“. To je možno hlavný dôvod, prečo sa páry rozhodujú nahradiť nimi tradičné snubné prstene. 

Ako vybrať zásnubný prsteň 

Zásnubné prstene sú vyrobené zo zlata a doplnené drahými kameňmi. Tento typ prsteňov. je oveľa praktickejší a štýlovejší v porovnaní s tradičnými zásnubnými prsteňmi s veľkými a pevnými diamantmi. Zlaté zásnubné prstene sú tiež cenovo dostupnejšie, pretože už aj s menej karátmi diamantu môžete mať nádherný zásnubný prsteň, vyrobený s citom aj pre najmenší detail.

Tipy na nosenie: Ako, kedy a čo

Keďže neexistujú žiadne prísne pravidlá na nosenie zásnubné prsteňa, môžete ho nosiť na akomkoľvek prste, na ktorý sa hodí, sadne, alebo na ktorom vám proste vyhovuje.

Niektoré ženy ich nosia neustále, ako každodenný prsteň, zatiaľ čo iné si ho dávajú len pri zvláštnych príležitostiach alebo keď chcú vyzerať pekne. Voľba záleží na vašom osobnom štýle a preferenciách.

Prsteň môže byť na jednom prste aj s inými prsteňmi a obrúčkami. Môžete ho zladiť s dvoma až tromi prsteňmi vyrobenými z platiny, zlata alebo striebra, čo vám dodá modernejší vzhľad. Nosenie viacerých rôznych prsteňov je trendy. Rovnako ako u väčšiny šperkov, je to stále otázka osobného vkusu.

Leave a Comment