Komerčné články Móda a krása Praktické tipy

Zlaté prstene pre dokonalý vzhľad!

Klasika nikdy nevyjde z módy a zlaté prstene sú toho jasným potvrdením! Je to najobľúbenejší šperk medzi mužmi, ženami, mladými dievčatami a dokonca aj deťmi, ktoré majú radi malé lesklé prstene!

Zlatý prsteň je skvelý darček a univerzálny doplnok, ktorý dotvorí obraz a zdôrazní vkus a eleganciu majiteľa. Široká škála vzácnych modelov a zručnosť klenotníkov vám umožní popustiť uzdu fantázii a vybrať si dokonalý šperk.

Dámske prstene majú najviac dizajnových riešení: jednoduché a tenké, solitéry, nádherné prelamované prstene s drahými kameňmi rôznych farieb. Preto si môžete vybrať prsteň pre akýkoľvek vkus ako darček alebo návrh.

Muži si častejšie vyberajú lakonickejšie a zdržanlivejšie modely bez dodatočnej vložky. Najobľúbenejšou možnosťou je zlatý snubný prsteň alebo pečať.

Ako si vybrať zlatý prsteň

Aby šperky vyzerali esteticky, mali by ste venovať pozornosť ich vzorke, farbe kovu, intarzii a celkovému štýlu.

Punc. Toto je ukazovateľ kvality kovovej zliatinyNajlepšia možnosť je 385 a 585. Tieto prstene majú stredný obsah pravého zlata, vďaka čomu sú odolné bez ovplyvnenia lesku a krásy.

Inlay. Šperky s diamantmi sú medzi dievčatami obľúbené. Dávajú sa pri vytváraní ponuky. Tiež prstene so smaragdom, zafírom, rubínom alebo perlou vyzerajú nezvyčajne krásne.

Farba kovu. Tu je niekoľko možností:

Biele zlato je skvelou alternatívou, ak chcete niečo neobvyklé. Napriek zdržanlivosti takéto prstene vyzerajú aristokraticky, štýlovo a luxusne.

Žlté zlato je tradičný odtieň, ktorý nestráca na hodnote. Žltý prsteň symbolizuje rafinovanosť, bohatstvo a eleganciu. Takýto doplnok sa určite stane každodenným spoločníkom svojho majiteľa.

Ružové zlato je skvelou voľbou pre nežné pohlavie. Ružové prstene vyzerajú jemne a romanticky, magicky sa lesknú v lúčoch slnka a zdôrazňujú sofistikovanosť a dokonalosť obrazu. Preto sú šperky z ružového zlata obojstranne výhodnou možnosťou ako darček pre milovanú osobu.

Zlatý prsteň je oveľa viac ako len krásny doplnok! Môže byť rodinným šperkom, ktorý sa bude odovzdávať potomkom ešte dlhé roky, pretože nestratí na kráse. A prsteň s exkluzívnym dizajnom vyrobený na objednávku sa stane skutočnou nezabudnuteľnou relikviou, s ktorou sa majiteľ dlho nerozlúči!

Zlatý prsteň je skvelou investíciou, ktorá vždy zaujme luxusom a leskom a pritiahne pozornosť ostatných. Darujte preto tieto šperky, ktorých hodnota je nadčasová!

Leave a Comment