Komerčné články Móda a krása Praktické tipy

Najobľúbenejší typ dámskych kabeliek

Každá fashionistka chce vyzerať štýlovo, dopĺňať svoj outfit rôznymi doplnkami a dnes je najobľúbenejším a najuniverzálnejším prvkom šatníka cross body kabelky

Najčastejšie sa cross body kabelky vyrábajú z eko alebo pravej kože. Sú príjemné na dotyk, odolné a majú elegantný vzhľad. Je vhodné nosiť takéto príslušenstvo v ruke aj na lakti, pričom sa nastavuje dĺžka popruhu. Populárne modely sú malé, ale priestranné na uloženie všetkých potrebných drobností, takže je to ideálna voľba pre každý deň!

Vlastnosti cross body kabeliek

Do takejto kabelky vložíte všetko potrebné. Malé vrecko je určené na uloženie telefónu, kľúčov, kozmetiky a peňaženky. Do hlavného priestoru môžete vložiť väčšie predmety (skladací dáždnik alebo neplánované nákupy v obchode). Niektoré modely majú samostatnú priehradku na dôležité dokumenty. Vnútorné vrecká vám tiež umožňujú nosiť ďalšie drobnosti a pohodlný zips vám umožní rýchlo získať to, čo potrebujete.

Cross body kabelka sa ľahko kombinuje s mnohými šatníkovými doplnkami, takže si môžete vybrať možnosť pre romantický outfit aj pre biznis oblek. Nosenie cross body kabelky vám navyše uvoľní ruky, čo je veľmi výhodné pri cestovaní, na prechádzkach a výletoch.

Výhod crossbody kabeliek je naozaj veľa:

kompaktnosť – veľké tašky a ruksaky nie sú vždy vhodné pre štýl, no do úhľadnej cross body kabelky sa okrem púdru a telefónu zmestia aj nevyhnutnosti strednej veľkosti bez toho, aby ste si museli brať ďalšiu tašku na dokumenty alebo notebook;

pohodlie – voľné ruky umožňujú piť kávu na cestách, rýchlo nájsť požadovanú položku alebo urobiť krásnu fotografiu;

všestrannosť – popruh možno odopnúť a kabelku nosiť ako sponu alebo jednoducho na ruke, čím vytvoríte nový štýlový vzhľad;

veľký výber odtieňov a tvarov – štvorcové, okrúhle, obdĺžnikové modely a široká škála farieb vám umožní vybrať si váš ideálny doplnok;

prijateľná cena – Cross body kabelky si môže dovoliť každá módna žena a doplnok môže výhodne skombinovať s akýmkoľvek vzhľadom a doplniť kabelku zaujímavými príveskami.

Ako si vybrať správnu kabelku

Myslite na veľkosť príslušenstva. Objemné si častejšie vyberajú pracovníci v kancelárii a malé modely sú vhodné na večierky a prechádzky. Dávajte pozor na proporcie svojho tela: malá taška bude vyhovovať drobnému dievčaťu a žena s ladnými tvarmi bude vyzerať štýlovo so stredným doplnkom.

Vyberte si základnú farbu a tvar. Získate tak veľké množstvo obrázkov a jednoduchú kombináciu s akýmkoľvek šatníkom. Dôležitá je kvalita produktu a pohodlnosť popruhu, pozrite sa aj na množstvo ďalších vreciek.

Takže obľúbená cross body kabelka je vaším pomocníkom pri vytváraní štýlového vzhľadu! Základný model je pohodlný na každodenné nosenie a svetlá verzia bude vrcholom špeciálnej príležitosti. Preto je to najziskovejší doplnok pre každú ženu!

Leave a Comment