Komerčné články Móda a krása

Vyskladajte si dokonalý outfit vďaka ikonickým kabelkám

Keby ste si mali predstaviť vás najobľúbenejší doplnok všetkých čias, ktorý by to bol? Za nás by to bola rozhodne kvalitná kabelka, ktorá sa dá skombinovať v rôznych outfitoch.

Udržateľnosť je na prvom mieste

Dnešná udržateľná doba kladie na nás, zákazníčky, ale aj producentov oblečenia či doplnkov veľké nároky. Pri udržateľnej móde je menej niekedy viac. No ako si to my, ženy, ktoré rady nakupujeme máme vysvetliť? Znamená to, že by sme si nemali kupovať nové veci?

Nie. Pri udržateľnej móde je v prvom rade dôležité to, aby náš šatník pozostával z kvalitných kúskov, ktoré vydržia veľmi dlho. Pri dámskych kabelkách to môžu byť napríklad kvalitné kožené kabelky. Stačí, aby ste vo svojom šatníku mali napríklad tri, štyri kvalitné kožené kabelky, ktoré môžete skombinovať v rôznych outfitoch, ale aj na spoločenské udalosti. Aby dlho vydržali, treba sa o ne patrične starať. Po prevetraní v outfite ich treba starostlivo uložiť do šatníka. Zároveň ich raz za čas ich treba ošetriť krémom, aby dlhšie vydržali.

Naozaj potrebujem iba štyri kabelky?

Za nás rozhodne áno. Dizajnéri kabeliek sú veľmi vynaliezaví a tak sa snažia pri vymýšľaní nových modelov myslieť aj na tento faktor. Napríklad ikonická kabelka Arlettis z dielne Coccinelle sa hodí na všetky príležitosti. Môžete si ju zobrať k ležérnym oufitom do mesta, ale aj na rôzne spoločenské udalosti.

Pri výbere kabelky je treba myslieť na jej využitie. Ak počas dňa prenášate veľa vecí, potom vám malá kabelka nebude stačiť. V takomto prípade rozhodne siahnite po kabelke v štýle shopping bag ako je napríklad Coccinelle kabelka Lea, do ktorej zmestíte všetko dôležité. Navyše vydrží veľmi dlho, pretože je vyrobená z kvalitných kožených materiálov.

Momentálne je v móde kombinácia kože a rafie. Vidíme ich na kabelkách, ale aj iných doplnkoch. Verte nám, že takéto prvky sa po nejakom čase takmer vždy vracajú do módy. Preto by ste si mali zabezpečiť aj jeden takýto kúsok, ktorý je ideálny najmä na letné dni. Výborným príkladom je kabelka Beat Sadle Mini Paglia od talianskych dizajnérov z Coccinelle. Navyše tvar jazdeckého sedla je taktiež tento rok veľmi trendy! To je dôkaz, že sa hity minulých rokov vracajú opäť do módy po niekoľkých rokoch.

Oplatí sa investovať do ikonickej kabelky?

Do ikonických modelov kabeliek sa naozaj oplatí investovať. Okrem toho, že sú kvalitné, tak budú aj šperkom vášho outfitu kamkoľvek prídete. V kombinácií so správnymi farbami a kúskami budete neprehliadnuteľné.

My obľubujeme značkové kabelky z dielne Coccinelle, pretože spĺňajú všetky funkcie, ktoré by kvalitná kabelka mala mať. Sú vyrobené z kvalitných materiálov, majú precízne spracovanie  a najmä vám vydržia veľmi dlho.

Leave a Comment