Bývanie Komerčné články Praktické tipy

TOP zariadenie do kúpeľne a kuchyne

Ak si chcete zariadiť kúpeľňu alebo kuchyňu podľa vašich predstáv, pristupujte k tomu s rozumom a estetickým cítením. Rekonštrukcia kúpeľne i kuchyne môže byť pre niekoho obtiažna, preto si na túto činnosť privolajte odborníka. Hľadajte vhodné, praktické i moderné doplnky a zariadenie do kúpeľne a kuchyne.

Výber doplnkov do kúpeľne či kuchyne

Kúpeľne, sanita či kuchyne búrajú rekordy v oblasti dizajnu. Tieto miestnosti už nepôsobia nudným dojmom, ale sú oázou pre smädné pohľady ľudí, ktorí ich chcú pozdvihnúť na reprezentatívnu úroveň. Dnes sú doplnky nielen efektívne, ale i dobre vyzerajú. Ešte predtým ako si budete vyberať konkrétny doplnok, si zostavte plán. Ten by mal pozostávať  z týchto bodov:

  1. kam chcete zakúpený tovar umiestniť,
  2. pre aký účel potrebujete konkrétny doplnok,
  3. koľko financií chcete, resp. môžete na nákup minúť
  4. výber vhodného dizajnu.

Pri návšteve kúpeľňového či kuchynského štúdia budete prekvapení, aké skvelé produkty predávajú. Môžete si prelistovať katalóg, prejsť sa po predajni a na vlastné oči si overiť ich krásu a kvalitu. Možno si aj vyberiete. V súčasnosti sú v móde kombinácie kontrastných farieb a tvarov, napr. také biele hranaté umývadlo v kuchyni či kúpeľni je ozdobené kvalitnými a módnymi drezovými batériami v čiernej, zlatej, antikorovej úprave. Taktiež aj nábytok pre kúpeľňu či kuchyňu je vyrobený z rôznych materiálov, ako sklo, drevo-masív, keramika a pod.

Kúpeľňový či kuchynský nábytok

V prvom rade majte na pamäti, že vás ani výborná kvalita nábytku nemusí stáť veľké peniaze. V menších kúpeľniach siahnite po nábytku, ktorý je orientovaný do výšky a využije každý centimeter v nej. Výhodou sady do kúpeľne je jej spratnosť, praktickosť a vzhľad. Napríklad do sprchových kútov či vaní si môžete nainštalovať sprchové sety, ktoré pozostávajú z batérie a sprchového stĺpu ladeného do čiernej, striebornej alebo zlatej farby. V kuchyni sa môžete vyhrať s úložným priestorom skriniek a doplniť ich vstavanými spotrebičmi taktiež do výšky. Ušetríte miesto aj peniaze. Šikovní kutilovia by vedeli poskladať alebo aj vyrobiť nábytok sami. Vyskúšajte sa pohrať s kombináciami farieb, materiálov a umiestnení doplnkov do kúpeľne či kuchyne. Výsledok bude určite stáť za to.

Leave a Comment