Komerčné články Móda a krása Praktické tipy

Ste verným fanúšikom Harryho Pottera? Pričarujte si nové kúsky do vášho šatníka

Len málokedy sa nájde niekto, koho by nefascinoval tento svet plný kúziel a mágie. Príbehy o mladom čarodejníkovi sú dnes známe skoro po celom svete. Aj vy ste ako jedenásťroční čakali, kedy vám príde list z Rokfortu? Ak neprišiel, nemusíte byť sklamaní. Kúzla a čary si môžete teraz preniesť priamo k vám domov a užívať si tú pravú čarodejnícku atmosféru.

Kolekcia oblečenia a spodnej bielizne Harry Potter od Dedoles je to pravé pre každého verného fanúšika. Či už by ste radi potešili svojich blízkych a priateľov, alebo si osviežili svoj vlastný šatník novým kúskom s motívmi čarodejníckeho sveta, výberom rozhodne nebudete sklamaní.

Kvalita nad čary

Harry Potter kolekcia je plná zaujímavých motívov a dizajnov. Oblečenie a spodnú bielizeň Harry Potter nájdete rovnako ako v dámskych, tak aj pánskych prevedeniach. Všetko oblečenie a spodná bielizeň od Dedoles, a teda aj kolekcia Harry Potter, sa vyznačuje kvalitnými a pohodlnými materiálmi. Oblečenie a spodná bielizeň je vyrábaná z kvalitných bavlnených materiálov, a tak sa nemusíte obávať, že by vás pri nosení niečo tlačilo či škriabalo. Navyše, kvalitné materiály sú zároveň zárukou toho, že vám oblečenie či spodná bielizeň Harry Potter vydrží dlhodobo.

Bohatý čarovný výber

Z ponuky si môžete vybrať napríklad tričká Harry Potter s rozličnými motívmi. Obľúbeným je napríklad motív škriatka Dobbyho, nástupišťa deväť a trištvrte či erbov Rokfortu alebo jednotlivých fakúlt. Ďalej sa v ponuke kolekcie Harry Potter nájde aj mikina s kapucňou či bez, veselé ponožky s motívmi Harry Potter ale aj doplnky, ako napríklad náramok, náhrdelník či hodinky Harry Potter s vyobrazením Darov smrti.

Kúzelné veselé ponožky

Zaujímavým kúskom, či už pre vás, alebo ako darček pre blízkych alebo priateľov, môžu byť práve veselé ponožky z kolekcie Harry Potter. Všetky veselé ponožky od Dedoles sa vyznačujú špecifickým dizajnom, každá ponožka v páre má svoj vlastný originálny dizajn. Avšak spolu tvoria ponožky nerozlučiteľný pár. Ponožky sú kvalitné, pohodlné a vhodné či už na bežný deň alebo aj špeciálne príležitosti, napríklad na čarodejnícky bál.

 

Kolekcia Harry Potter poteší každého milovníka čarov a kúziel. Či už bude vaša voľba Harry Potter mikina s kapucňou alebo bez, tričko či spodná bielizeň, rozhodne vám tieto kúsky oblečenia vyčaria úsmev na tvári už hneď ráno. Alebo ich darujte vašim blízkym a vykúzlite úsmev na tvári vy im. Tak aspoň na chvíľu zažijete, aké je to byť skutočným čarodejníkom.

 

Zdroj titulnej fotografie: Dedoles

Leave a Comment