Auto-moto Komerčné články

Osvetlenie automobilu nikdy nepodceňujte

Dennodenne sa dočítame v novinách o kurióznych dopravných nehodách a premýšľame nad tým, ako je vôbec možné, že na tak rovnej ceste mohol vôbec niekto havarovať. Ľahko sa môže stať nešťastie. Stačí len maličká chvíľa nepozornosti.

Kvôli bezpečnosti na cestách by ste si vždy mali kontrolovať namontované auto LED žiarovky, či správne fungujú, pretože bez kvalitného osvetlenia automobilu a cesty by ste jednoducho nemohli vôbec jazdiť. Dávajte si preto pozor. Ak vám náhodou počas cesty strelí jedna žiarovka a prídete na to počas dňa, v žiadnom prípade necestuje počas noci. Vyčkajte, kým výjde slnko. Nočnou jazdou bez plnohodnotného osvetlenia by ste ohrozili všetkých účastníkov cestnej premávky, vrátane seba.

Neraz sa stalo, že počas noci jazdili autá len s jedným predným, poprípade zadným svetlom a samozrejme okoloidúce autá to zmiatlo. Nikdy preto nepodceňujte situáciu. Najmä v noci jazdia „sviatoční vodiči“, ktorí sa potrebujú nejakým spôsobom dopraviť z bodu A do bodu B. Takýto vodiči sú rizikoví, pretože nikdy neviete ako zareagujú. Ak vám náhodou zlyhá osvetlenie, či už cez deň, alebo počas noci, môžu si vás pomýliť s motocyklom a nabúrať tak do vás. Majte preto vždy zapnuté denné LED osvetlenie.

Ak vás zaujme osvetlenie ŠPZ-tiek, prečo si ho nedať? Vďaka osvetleniu ŠPZ vás spoznajú vaši známi na cestách. 🙂

Osvetlenie automobilu nikdy nepodceňujte. Nezabúdajte, ide o vaše zdravie a zdravie ostatných účastníkov premávky. Kúpa LED šetrných žiaroviek sa jednoznačne oplatí. Nech to stojí, čo to stojí.

Leave a Comment