Komerčné články Zdravie

Máte problémy s akné a s nadmerným tukom? Máme pre vás riešenie

Liečba bolesti vie byť komplikovaným procesom, ktorý vás na pár dní / týždňov môže rozhádzať. Ak nechcete stráviť niekoľko dní v nemocnici, snažte sa dodržiavať rady od odborníkov, ktorí sa nás nesnažia obalamutiť, ale snažia sa nám pomôcť.

shutterstock_206625799

Problematické akné

S akné majú problémy nielen deti v puberte, ale aj množstvo dospelých jedincov. Problémom nie je len kolísanie hladiny hormónov v tele, ale aj nedostatočná hygiena. Snažte sa aspoň dvakrát za týždeň spraviť si očistnú masku na pleť. Momentálne je sezóna uhoriek. Ak máte na záhradke zopár uhoriek naviac, nastrúhajte si ich do pohára, pokvapkajte olivovým olejom, naneste na tvár a nechajte minimálne hodinu pôsobiť. Môžete skúsiť aj jablko s medom. Med obsahuje výživné látky a má výborné antibakteriálne účinky. Masku aplikujte nie na celú tvár, ale na miesta, kde sa vyskytuje akné.

Liečba bolestivého akné nie je náročná. Treba len vedieť, ktoré potraviny môžete skombinovať. Ak chcete predísť vzniku akné, snažte sa zmeniť stravovacie návyky. Do svojho jedálnička pridajte väčšie množstvo zeleniny a ovocia,ktoré obsahujú množstvo prospešných vitamínov.

Ukladanie tukov do rizikových partií

Niekedy aj keď robíte všetko pre to, aby ste nepribrali, ako naschvál priberiete. Môže za to vaša genetická základňa. Skúste ale bojovať s nadmerným tukom po svojom. Zmeňte stravovacie návyky alebo choďte na liposukciu. Liposukcia je zaužívaný spôsob korekcie a odstránenia nežiadúceho tuku v tele. Je to bezbolestný zákrok a prebieha výlučne len v celkovej anestéze.

Leave a Comment