Praktické tipy

KLT prepravky – ideálne riešenie pre automotive

KLT stohovateľné prepravky sú obľúbeným produktom na logistiku a skladovanie tovarov v rôznych odvetviach. Svojimi vlastnosťami vyhovejú aj jednému z najnáročnejších odvetví – automotive.

Automotive sektor, teda výroba automobilov a dielov, je mimoriadne náročná na distribúciu a premyslené skladovanie tovarov. Totiž, linky tovární na výrobu automobilov bežia neustále, celý proces výroby je veľmi rýchly a nedá sa tak ľahko prerušiť. Je teda dôležité, aby preprava tovarov v rámci automotive prebiehala veľmi rýchlo a presne. Najväčšiu ťarchu nesú, samozrejme, prepravné spoločnosti. Tie sa musia postarať o dokonalé plánovanie a modernú techniku, aby tovar vždy doručili načas. Okrem časovej náročnosti prepravy tovarov v automotive je dôležité dbať aj na samotnú bezpečnosť prepravy. Automobilové diely a súčiastky sú často malé, krehké a drahé. Pri preprave sa tak nesmú nijakým spôsobom poškodiť alebo stratiť. Aj na toto musia prepravné spoločnosti dbať. Ako je teda možné všetky tieto náročné požiadavky naplniť? Základom je využívať kvalitné KLT prepravky, ktoré v sebe spájajú najdôležitejšie vlastnosti kritické pre bezpečnú a rýchlu prepravu tovarov.

Vertikálne skladanie – veľký pomocník

Veľkou doménou, ktorú KLT boxy prinášajú, je možnosť vertikálneho skladania. Vďaka nemu je možné boxy s tovarom bezpečne ukladať na seba, čím sa výrazným spôsobom šetrí miesto. Pozrime sa napríklad na KLT prepravky od spoločnosti Schoeller Allibert. Tie sa vyrábajú v piatich rôznych veľkostiach, ktoré sa dajú stohovať dokonca aj medzi sebou! Z ponuky si tak viete vybrať rozmer prepravky, ktorý presne vyhovuje vašim požiadavkám a môžete si byť pritom istí, že nijako neovplyvní možnosť praktického stohovania. Samotné KLT boxy sú pritom vyrobené z kvalitných plastov, ktoré sa postarajú o bezpečnú prepravu akéhokoľvek tovaru. Čas zas pomôže ušetriť jednoduchá manipulácia s prepravkami. Kvalita sa jednoducho nezaprie a ak vyberáte kvalitné KLT prepravky pre váš biznis aj vy, Schoeller Allibert prináša výhodné riešenie!

Leave a Comment