Móda a krása Praktické tipy

Chcete štýlový kryt na mobil? Vytlačte si na neho fotku

Súčasný trh s puzdrami a krytmi na mobilné telefóny je vskutku rozmanitý. Hoci sa môže zdať, že výber takých vecí je banálnou záležitosťou, mali by ste aj tak zvážiť niekoľko predností či úskalia. Dávno sú preč časy, keď tlačidlové telefóny boli masívne, trvanlivé a mnohokrát takmer nerozbitné. Dnešné smartfóny sú vskutku tenké, ich prednú časť tvorí iba displej bez mechanických tlačidiel, a preto ich žiaducim doplnkom je puzdro či kryt. V nasledujúcich riadkoch vám prezradíme, aké puzdra si momentálne môžete zohnať.

Puzdrá na mobilné telefóny by sa dali rozdeliť na niekoľko kategórií – klasické, flipové a športové. Samostatnú skupinu tvoria kryty, ktoré sú určené na zadnú stranu zariadenia. Sú buď kožené, silikónové, alebo plastové.

Vzhľad hrá dôležitú úlohu 

Obrovskú úlohu pri výbere krytu zohráva hlavne vzhľad. Kým dámy si potrpia na roztomilé puzdrá a kryty, páni ocenia zase nejaký nenápadný štandard, ktorý neurazí. V posledných rokoch sa do módy predierajú takzvané fotopuzdrá.

Ak ste si priali mať obal na mobil s fotkou svojich ratolestí, psíka, rodiny alebo pokojne aj obľúbeného auta, žiadny problém. Veľa tlačiarní je schopných potlačiť kryt, a to akýmkoľvek obrázkom, na mobilný telefón. Tak môžete mať na svojom smartfóne naozaj originálny obal. Vystúpte teda trochu z davu. S pekným fotopuzdrom to pre vás nebude žiadny problém.

Použite fotku vysokej kvality 

Ak sa teda rozhodnete pre kryt s fotkou aj vy, poskytnite tlačiarni fotku v čo najvyššej kvalite. Samozrejme, je nezmysel sťahovať z internetu malé obrázky, ktoré by po vytlačení vyzerali rozmazane. Aby kryt na mobil s fotkou vyzeral naozaj štýlovo, pekne, moderne, fotka by mala mať príslušné parametre, ktoré vám prezradia priamo v tlačiarni, v ktorej si necháte fotopuzdro vytvoriť.

 

Leave a Comment