Móda a krása Praktické tipy Zdravie

Aloe Vera – vyživte svoju pokožku prírodne!

Aloe Vera je jednou z najobľúbenejších plodín prírodných liečiteľov. Jej blahodarné účinky na ľudský organizmus sú nespočetné a medzi najznámejšie patrí aj pozitívny vplyv na kožu.

Či už trpíte akné, ekzémami, plesňami, suchou pokožkou, či inými kožnými problémami, možno ste sa stretli s tým, že mnohé prípravky vám vôbec nepomáhajú, dokonca spôsobujú viac škody ako úžitku. Veľa ľudí dokonca liečbu svojho kožného ochorenia vzdá a rozhodne sa s ním radšej nejako spolunažívať, čo rozhodne nie je dobré riešenie. Problémom je, že mnohé umelo vytvorené masti a prípravky určené na boj proti kožným ochoreniam obsahujú veľké množstvo chemikálií. Ak trpíte kožnými problémami, vaša kožka je pravdepodobne veľmi citlivá. Po aplikácii ďalších chemikálií na pokožku sa síce môže vyliečiť váš pôvodný problém, no keďže pokožku opäť podráždite, vyskytne sa iný. To rozhodne nechcete.

Práve preto dávajú zmysel liečivá a prípravky na starostlivosť o kožu, ktoré sú založené na čisto prírodnej báze. Napríklad, na spomínanom Aloe Vera, ktoré je mimoriadne účinné práve pri liečbe a vyživovaní kože a pokožky. Aloe Vera gél má množstvo účinkov, ktorým možno ani sami neuveríte!

Akné, plesne, suchá pokožka

Aloe Vera obsahuje množstvo zložiek, ktoré majú detoxikačné, antioxidačné, antibakteriálne, či dokonca antibiotické účinky. Inými slovami, dokáže si poradiť so všetkými ochoreniami kože a pokožky. Gély s obsahom Aloe Vera pokožku vyživujú do hĺbky, zbavujú ju nečistôt, drobných zápalov a iných nežiadúcich zložiek. Aloe Vera gél môžete aplikovať na pokožku celého tela, čím ju dokonale vyživíte a dodáte jej pôvodnú vitalitu.

Špeciálny Aloe Vera gél na tvár od Diet Esthetic či Babaria rozhodne ocení každý, kto trpí na akné. Aloe Vera dokáže efektívne odstraňovať akné a zabraňovať jeho vzniku a rozširovaniu. Zároveň pomáha odstraňovať jemné vrásky, dodáva pokožke tváre lesk a odolnosť.

Tak neváhajte a vyskúšajte Aloe Vera na vlastnej koži aj vy. Doslova!

 

Leave a Comment