Komerčné články Móda a krása

Páni, stavte na pohodlnosť!

Horúce letné dni nám dávajú zabrať. Niekoľkokrát denne sa prezlečieme, ale aj tak nedokážeme zabrániť poteniu. Teploty stále stúpajú a my si len musíme zvykať, že letá v našich končinách sa približujú tým v prímorských krajinách. Len s tým rozdielom, že nemáme more.

Problém však nastáva ráno, keď otvoríme skriňu a hľadáme to, v čom budeme v práci, na stretnutí alebo na výlete so svojimi blízkymi. Dámy sú nerozhodnejšie a aj keď na nich obsah skrine doslova padá, nevedia, čo si na seba obliecť. Páni si s týmto ťažkú hlavu nerobia. Ak idú na formálnejšie stretnutie, siahnu po košeli, nohaviciach a saku. Jednoducho im záleží, aby mali na sebe niečo pekné, ale nie na úkor pohodlnosti.

Noste to, v čom vám bude najlepšie

Páni, rozhodne stavte na pohodlnosť. Aj keby máte ísť na dôležité stretnutie, zvoľte si radšej pohodlnejšie SLIM košele, širšie nohavice a pohodlné topánky, v ktorých vydržíte aj celý deň. Určite vám to bude stáť za to. Nebudete nervózni a stretnutie si užijete plnými dúškami. A v práci? V práci vás nebude nič znervózňovať.

Pokrývka hlavy

Cez horúce letné dni by nielen páni, ale aj dámy mali nosiť vzdušnejšie a hlavne bavlnené oblečenie, ktoré pokožku nedráždi, ale chráni. Rozhodne ale nepodceňujte ochranu pred slnečným žiarením. Nosievajte pravidelne pokrývku hlavy – páni šiltovku a dámy klobúčik, poprípade šatku.

Leave a Comment