Móda a krása Praktické tipy

Čo robiť preto, aby ste bola príťažlivá aj na dovolenke?

Či už sa chystáte na prvú dovolenku pri mori alebo na desiatu, vždy chcete byť sexy. Dáme vám zopár rád, ako vyzerať na dovolenke sexy.

Zdravé vlasy

O svoju korunku krásy sa musíte starať aj na dovolenke. Pri intenzívnom slnečnom žiarení a slanej vode vaše vlasy trpia. Preto je dôležité dbať na ich hydratáciu. Ako najlepšie hydratovať vaše vlasy? Skúste olivovým olejom, poprípade vajíčkom. Tieto masky oživia vaše vlasy, takže sa nemusíte obávať, že po dovolenke prídete domov so slamou na hlave. Pred dovolenkou však zabudnite na farbenie vlasov – bude to úplne zbytočné, pretože slnečné žiarenie vašu novú farbu tak či tak vyťahá. Preto nechajte cez leto oddýchnuť vaše vlasy od peroxidu a doprajte im prirodzenosť. Ženy viac preferujú kratšie strihy, poprípade sa dajú pred letnou dovolenkou podstrihnúť. Ak chcete byť sexy, oživte vaše vlasy po domácky vyrobenou maskou a dajte sa podstrihnúť. Zdravé vlasy vám pridajú na kráse.

shutterstock_127662053

Telo bez chĺpkov

Je samozrejmosťou, že k batožine na dovolenku nesmiete zabudnúť pribaliť aj žiletku. Oholené podpazušia a nohy musia byť samozrejmosťou. Predsa len sa nechcete promenádovať po pláži so zarastenými nohami a podpazušiami. Verte, že by to bol nepekný pohľad! Poprípade, ak preferujete depiláciu voskom, nezabudnite si ho pribaliť. Ten vám zaručuje ešte dlhšiu záruku hladkej pokožky. Buďte sexy s hladkými nohami.

Upravená tvár

Na dovolenke je treba dbať aj na upravenú tvár. Otázkou však je či je treba používať make up alebo nie. Určite nie, poradíme vám jednoduchú úpravu tváre, pri ktorej nebudete musieť použiť žiadne šminky. Prirodzená krása je najlepšia. Stačí, ak pred odchodom na dovolenku navštívite kozmetičku, ktorá vám pleť hydratuje a upraví vám obočie. Obočie je základ – neupravené obočie vám uberá na kráse. Stačí ak si tvár budete počas dovolenky pravidelne krémovať, aby sa vám nestalo, že sa vám začne opálená pokožka šúpať. Nič viac netreba – maximálne, ak by ste chceli, pribaľte si špirálu, ktorá zdvihne vaše mihalnice. Poprípade balzam, ktorý zvýrazní a taktiež hydratuje vaše pery. Zo slnka môžu byť totižto popraskané.

Postarajte sa o vlasy, o hladkú pleť a upravte si tvár. Budete tá najkrajšia žena na dovolenke.

Leave a Comment