Praktické tipy

Ako nožnicový stan zjednoduší vaše podnikanie?

Nech už podnikáte v akomkoľvek sektore, vždy je dobré zviditeľniť svoju firmu na rozličných tematických akciách formou promo stánku. Ako však vyzerá skutočne dobrý promo stánok?

Keď sa povie promo stánok, mnohí si predstavia len akúsi kartónovú búdku, v ktorej firma rozdáva letáky a cukríky. Ak s vašou firmou plánujete uspieť a zaujať potenciálnych zákazníkov či obchodných partnerov, na výbere a zariadení dobrého promo stánku by ste si mali dať rozhodne záležať. Na rozličných veľkolepých akciách je to totiž práve promo stánok, ktorý robí vašej firme dobré meno. Každý, kto prechádza okolo, si na základe promo stánku spraví názor na vašu firmu. Či už dobrý, alebo zlý.

Riešenie promo stánkov je pritom tak jednoduché – nožnicový stan. Jedná sa o špecifický typ stanu, ktorého základom je kovová konštrukcia, na ktorej je prichytená plachtovina tvoriaca strechu, prípadne bočné steny. Kvalitné promo stánky vyzerajú mimoriadne štýlovo a moderne, vybrať si môžete z rozličných rozmerov a farebných kombinácií. Dokážete si tak veľmi jednoducho zariadiť dokonalý promo stánok za výhodnú cenu, ktorý nielenže osloví zákazníkov a obchodných partnerov, naviac sa s ním ľahko manipuluje. Zložený zaberie len málo miesta a jeho rozloženie zvládnu aj fyzicky menej schopné osoby.

A čo predajný stánok?

Ako už iste tušíte, nožnicové stany nachádzajú uplatnenie nielen ako skvelé promo stánky, ale aj ako veľmi dobré predajné stánky. Ak vyberáte predajný stánok, je dôležité, aby bol odolný, ľahko premiestniteľný a dostatočne vizuálne príťažlivý. Nožnicové stany všetky tieto požiadavky spĺňajú. Ich odolná konštrukcia a nepremokavá plachtovina ich predurčuje aj na vonkajšie použitie, nemusíte sa pritom obávať o vietor či dážď – nožnicový stan vás pred všetkými nepriaznivými poveternostnými vplyvmi poctivo ochráni!

Tak neváhajte a začnite nožnicové stany vo vašom podnikaní využívať aj vy!

Leave a Comment